خانه » اخبار » ورزشی » انتقاد علاء عبدالزهراء بازیکن سابق تراکتور از فوتبال ایران + عکس

انتقاد علاء عبدالزهراء بازیکن سابق تراکتور از فوتبال ایران + عکس

انتقاد علاء عبدالزهراء بازیکن سابق تراکتور از فوتبال ایران علاء عبدالزهرا بازیکن عراقی سابق تیم تراکتورسازی تبریز به تخریب بازیکنان عرب و عراقی در ایران اشاره کرده و لیگ ایران را باعث تخریب بازیکنان عرب میداند

علاء عبدالزهراء بازیکنی که در لیگ برتر ایران و در تیم تراکتورسازی تبریز در طی دو سال حضور نتوانست خودی نشان دهد و همچنین در جام ملت های آسیا ، کشور ایران از وی به کنفدراسیون فوتبال به علت دوپینگ شکایت کرده بود با کینه ورزی تمام فوتبال ایران را عامل پسرفت بازیکنان عرب و عراقی معرفی کرده و از بازیکنان عراق خواست تا به فوتبال ایران نپیوندند.

انتقاد علاء عبدالزهراء از فوتبال ایران

علاء عبدالزهراء

علاء عبدالزهراء که سابقه بازی در ایران را دارد در پیامی به انتقاد از تیم‌های ایرانی پرداخت.

علاء عبدالزهراء از بازیکنان عراقی است که حضور در لیگ ایران را تجربه کرده است و دو فصل در تیم تراکتورسازی تبریز به میدان رفت، اما نتوانست با این تیم عملکرد درخشانی از خود نشان دهد.

انتقاد علاء عبدالزهراء از فوتبال ایران

علاء عبدالزهراء

به نظر می رسد که این بازیکن عراقی از حضور در ایران بسیار پیشمان است. او با منتشر کردن یک ویدئو در اینترنت از بازیکنان عراقی خواست که به هیچ وجه حضور در لیگ ایران را تجربه نکنند و خود او هم تاکید کرد که اگر بالاترین رقم ها را به او پیشنهاد دهند هیچ گاه حاضر نخواهد شد که در لیگ ایران به میدان رود.

این بازیکن عراقی که اکنون عضو تیم باشگاه پلیس عراق است، در پیامی که منتشر کرد، مدعی شد که تیم‌های ایرانی به دنبال تخریب بازیکنان عرب و به ویژه عراقی ها هستند و ایرانی ها با مردم عراق مشکل دارند و به همین خاطر اگر میلیاردها تومان پول به او بدهند بار دیگر بازی در ایران را انتخاب نخواهد کرد.

انتقاد علاء عبدالزهراء از فوتبال ایران

علاء عبدالزهراء

فدراسیون فوتبال ایران قبل دیدار ایران برابر عراق در جام ملت های آسیا 2015 با نامه‌ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت از دوپینگی بودن علاء عبدالزهراء سخن به میان آورد و همین باعث شده است تا این بازیکن عراقی اینگونه از فوتبال ایران کینه به دل بگیرد و چنین سخنان غیر منطقی و کینه آمیزی را بر زبان آورد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*