خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » انتقاد حسام نواب صفوی از تیپ بازیگران در جشنواره فجر + عکس
انتقاد حسام نواب صفوی از تیپ بازیگران در جشنواره فجر + عکس

انتقاد حسام نواب صفوی از تیپ بازیگران در جشنواره فجر + عکس

انتقاد حسام نواب صفوی از تیپ بازیگران در جشنواره فجر تیپ هنرمندان ایرانی در جشنواره فجر سال 94 مورد انتقاد سام نواب صفوی قرار گرفت

جشنواره فجر که امسال به گونه ای مکانی برای فشن شو تبدیل شده بود و هر روزه با تیپ های رنگارنگ و بسیار عجیب رو به رو میشدیم نه تنها تعجب مردم ایران بلکه تعجب برخی از بازیگران را نیز در پی داشته است .

پس از انتقاد پولاد کیمیایی از وضعیت لباس بازیگران در جشنواره فجر این بار حسام نواب صفوی به انتقاد از تیپ هنرمندان در جشنواره فجر سال 94 پرداخت .

حسام نواب صفوی با انتشار عکسی از تیپ خود در جشنواره فجر از تیپ برخی بازیگران انتقاد کرد .

در زیر تیپ حسام نواب صفوی در جشنواره فجر را مشاهده میفرمایید .

انتقاد حسام نواب صفوی از تیپ جشنواره فجر

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی در وصف این عکس نوشت :

طوري لباس بپوشيم كه از مصاديق جلف نباشد بعضي طوري لباس پوشيدند كه سر و صداي خود مردم در آمد، فكر ميكنم كروات در مقابل تيپ دوستان تبديل به حجاب شد. و در مقابل تيپهاي مختلف اين كت و شلوار جنجالي، از نظر سادگي به نظر اومد. بعضي از لباسها خوب بود ولي بيشتر مناسب هالووين و بالماسكه بود نه مناسب هيچ جشنواره اي در جهان. بگذريم براي انتخاب اين كت و شلوار البته حد وسط و در قوانين جشنواره را در نظر گرفتم البته طراحي اين كت و شلوار و پيراهن زيرش يك ماه بطول انجاميد، چون تركيبي از چند كت شلوار است و در هيچ فروشگاهي در دنيا نيست چون بر اساس گردن. فرمً صورت، آناتومي بدن طراحي شده به هر حال در خصوص فرم پوشش بازيگران در جشنواره خيلي بحث شد به نظرم بدون كروات و پاپيون هم ميتوان تيپي حتي بالاتر از استاندارد جشنواه هاي بين المللي طراحي كرد به شرطي كه از مصاديق جلف نباشد ااااااا باز اومد پايين اي بابا پارت دو.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter