خانه » اخبار » ورزشی » انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی و واکنش سوشا

انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی و واکنش سوشا

انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی و واکنش سوشا اخیرا عکس های شخصی دروازه بان تیم پرسپولیس در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر شده است

در روزهایی که سوشا مکانی زیر بار انتقادات بازی ضعیف خود در مشهد مقابل تیم پدیده مشهد بود خبر دیگری تلخی بدتری را به وی چشاند .

انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس تهران در گروه ها و فضای مجازی این روزها را برای سوشا مکانی بسیار تلخ تر از انتقاد های اطرافیان از بازی اش کرده است .

پخش عکس های شخصی سوشا مکانی

پخش عکس های شخصی سوشا مکانی

پخش عکس های شخصی سوشا مکانی در فضای مجازی به سرگرمی جدید گروهی در گروه های تلگرامی تبدیل شده است. عکس هایی از زندگی شخصی گلر پر سر و صدای این روزهای پرسپولیس بعد از یک بازی ضعیف در مشهد به چالشی جدید برایش بدل شده اند. این رفتار زشت و ناپسند که به سرگرمی گروهی در فضای مجازی بدل شده و انگار هر روز قربانی جدیدی می گیرد با تلاش نیروهای پلیس فضای مجازی بزودی ردیابی می شود و با بانیانش برخورد خواهد شد اما آنچه باید درس عبرتی برای گلری با سابقه ملی باشد ، دانش استفاده از فضای مجازی است. اینکه او و نزدیکانش باید بدانند ، انتشار هر عکسی از سوشا در محیط های عمومی چه بازتابی را به همراه می آورد. درسی که سوشا برایش تاوان سختی را این روزها می پردازد و آرامش روانی اش را بی شک از او سلب کرده است.

پخش عکس های شخصی سوشا مکانی

پخش عکس های شخصی سوشا مکانی

سوشا مکانی در واکنش به این حرکت زشت برخی از سودجویان گفت :

با سلام، چند روزی است یک سری افراد خدانشناس و بیمار شروع به دستبرد زدن به صفحات شخصی هستند. این نمونه‌های بی‌اصل و نسب که احساس زرنگی هم می‌کنند بدانند از پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس مملکتی جلب می‌کنم که با قانونش خانواده‌هامون احساس آرامش می‌کنند و به ایرانی بودن خودمون می‌بالیم … مطمئن باشید یک قدم از حق شهروندیم کوتاه نمی‌یام و تا آخر این ماجرا را پیگیری می‌کنم. سربلند و سلامت باشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*