انتشار عکس های برهنه بازیگران زن و دختر توسط هکر + عکس

انتشار عکس های برهنه بازیگران زن و دختر توسط هکر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵-۰۸-۰۷
486 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

انتشار عکس های برهنه بازیگزان زن و دختر توسط هکر رایان کالینز Ryan Collins هکری که با هک بازیگران زن عکس های لخت بازیگران زن را بدست آورده و منتشر […]


انتشار عکس های برهنه بازیگزان زن و دختر توسط هکر رایان کالینز Ryan Collins هکری که با هک بازیگران زن عکس های لخت بازیگران زن را بدست آورده و منتشر کرد .

عکس های برهنه بازیگران زن و ستارگان زن که هر روزه در اینترنت منتشر میشد از کارهای هکر جوانی بود که با دسترسی به حساب بازیگران زن و دختر عکس های لخت بازیگران دختر و زن را دزدیده و منتشر میکرد .

انتشار عکس های برهنه بازیگران زن و دختر توسط هکر

عکس های برهنه بازیگران زن

بازیگران زن و ستارگان زن که از انتشار عکس های برهنه خود در اینترنت شگفت زده شده بودند نمیدانستند که توسط هکری جوان هک شده اند و عکس های برهنه خود که در حساب کاربریشان بود را وی دزدیده و منتشر کرده است .

رایان کلینز Ryan Collins هکر آمریکایی که حساب کاربری بازیگران زن و ستارگان زن را هک میکرد دستگیر شد .

رایان که عکس‌های خصوصی زنان سرشناس عالم سینما و موسیقی از جمله جنیفر لارنس بازیگر زن برنده اسکار را دزدیده بود،‌ پنجشنبه به ۱۸ ماه حبس در زندان فدرال آمریکا محکوم شد.

انتشار عکس های برهنه بازیگران زن و دختر توسط هکر

رایان کالینز

رایان کالینز ۳۶ ساله اهل پنسیلوانیا در مدت دو سال رمز عبور حساب‌های کاربری بیش از ۱۰۰ نفر از جمله جنیفر لارنس، ریحانا و آبری پلازا را هک کرده بود.

این هکر ایمیل‌های جعلی از جانب شرکت‌های اپل و گوگل برای قربانیان ارسال می‌کرد و با فریب آن‌ها نام کاربری و رمز عبورشان را به دست می‌آورد. او با به دست آوردن رمز عبور حساب کاربری بازیگران زن مشهور عکس‌های خصوصی آن‌ها دزدیده و در فضای مجازی منتشر کرده بود.

تحقیقات پلیس نشان می‌دهد که کالینز با این روش به بیش از ۵۰ حساب آی‌کلود آپل و ۷۲ حساب جی‌میل دسترسی کامل داشته که اکثر آن‌ها متعلق به زنان مشهور شاغل در صنعت سینما و موسیقی بوده است.

انتشار عکس های برهنه بازیگران زن و دختر توسط هکر

رایان کالینز

در ماه اوت سال ۲۰۱۴ عکس‌های خصوصی بیش از ۱۰۰ بازیگر و خواننده در فضای مجازی منتشر شد. پس از این رویداد بسیاری از این چهره‌ها شرکت اپل را برای ناتوانی در حفاظت از سرویس‌های آی‌کلود هدف انتقاد قرار دادند. اما اپل پاییز همان سال اعلام کرد که هیچ‌کدام از این موارد در اثر نقص ایمنی در سرویس‌های اپل روی نداده و ناشی از بی‌احتیاطی اشخاص بوده است.

کالینز در دادگاه اولیه در لس‌آنجلس به ۵ سال زندان و پرداخت ۲۵۰ هزار دلار جریمه محکوم شده بود.

نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

عکس های جدید و متفاوت هستی مهدوی فر + بیوگرافی
24 ساعت مکالمه رایگان در هر هفته
درمان بیماری صرع با مصرف گشنیز !
عکس دوچرخه سواری تینا آخوندتبار
جمشید مشایخی از شایعه سازان شکایت کرد + عکس
اظهارات فرزند کیارستمی پس از نمایش فیلم پدرش در کن
عناوین روزنامه های امروز پنجشنبه 9 آذر 1396
فوتبالیست مشهور ایرانی سردار آزمون بازیگر می شود
دختر ۱۹ ساله در کوهستان خود را حلق آویز کرد
عکس های زنان و دختران نینجا کار تهرانی