خانه » اخبار ستارگان » امیرمهدی ژوله در پارتی مختلط و واکنش امیر مهدی ژوله + عکس
loading...

امیرمهدی ژوله در پارتی مختلط و واکنش امیر مهدی ژوله + عکس

امیرمهدی ژوله در پارتی مختلط و واکنش امیر مهدی ژوله ، امیرمهدی ژوله بازیگر و نویسنده طناز ایرانی به شایعه حضور امیر مهدی ژوله در پارتی مختلط واکنش نشان داد.

اخبار حضور بازیگران در پارتی همیشه با انتشار اختصاری نام بازیگر و یا ستاره منتشر میگردد که سوءظن ها را نسبت به برخی افراد بالا میبرد .

امیرمهدی ژوله

امیرمهدی ژوله

امیرمهدی ژوله در پارتی شبانه این روزها خبری داغ برای برخی سایت ها و رسانه ها بود که با واکنش جالب امیر مهدی ژوله رو به رو شد .

پارتی مختلط با حضور بازیگر و نویسنده خبری بود که با نام اختصاری الف . ژ برای بازیگر درون پارتی منتشر شد تا به قولا آبروی این ستاره نرود .

” الف . ژ ” از یک طرف و بازیگر و نویسنده بودن از طرف دیگر سوءظن ها را به سمت امیرمهدی ژوله سوق میداد که هم با نام اختصاری میخواند و هم بازیگر و نویسنده است .

برخی رسانه ها و سایت ها نیز از این فرصت استفاده کرده و خود را زرنگ عالم اعلام کرده و همانند کارگاه پوآورو به کشف نام امیرمهدی ژوله افتخار کردند و بدون هیچ مدرکی نام این بازیگر را در پارتی منتشر کردند .

برای اثبات شایعه بودن خبر حضور امیرمهدی ژوله در پارتی شبانه فقط کافیست به کارنامه و فعالیت ها و صحبت های این ستاره حال حاضر ایران اشاره کنیم که از رفتار و اخلاق وی مخالفت با اینگونه مجالس پیداست .

امیرمهدی ژوله که با انتشار خبر حضورش در پارتی شبانه جا خورده است به انتشار مطلب زیبایی در صفحه خود پرداخت .

صفحه اینستاگرام امیرمهدی ژوله با انتشار عکس حدیثی از امام حسین ( ع ) و حدیثی از پیامبر اکرم ( ص ) در پاسخ به شایعه سازان به روزرسانی شد .

امیرمهدی ژوله در پارتی

واکنش امیرمهدی ژوله

امیرمهدی ژوله با انتشار عکس بالا نوشت :

«پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»: اَیُّها الناس! إنَّ دِماءَ کُم و اَعراضَکُم عَلَیکُم حرامٌ الی أَن تَلقَوا ربَّکُم.

ای مردم! ریختن خون یکدیگر و لطمه زدن به حیثیت دیگران، تا وقت مردن و لقای پروردگارتان بر شما حرام است. (تحف‌العقول، ص ۳۱)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*