اما استون، پردرآمدترین بازیگر زن سال ۲۰۱۷

اما استون، پردرآمدترین بازیگر زن سال ۲۰۱۷: مجله‌ معتبر Forbes اما استون را به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن امسال معرفی کرد. این بازیگر ۲۸ ساله در طی ۱۲ ماه گذشته ۲۶ میلیون دلار کسب کرده که قسمت اعظم آن مربوط به فیلم La La Land است. این فیلم که در مراسم اسکار برنده‌ی جایزه بهترین فیلم شد، ۴۴۵ میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته است.

جنیفر آنیستون با کسب ۲۵٫۵ میلیون دلار در رتبه‌ی دوم لیست پردرآمدترین بازیگران زن امسال قرار دارد ولی برخلاف استون، بیشتر درآمد او مربوط به قراردادهای تبلیغاتی‌اش با برندهای SmartWater و Emirates بوده است.

 

جنیفر لارنس که سال گذشته در رتبه‌ی اول این لیست قرار داشت، امسال با کسب ۲۴ میلیون دلار به رتبه‌ی سوم سقوط کرده است. در لیست سال ۲۰۱۶ اعلام شده بود که لارنس ۴۶ میلیون دلار به دست آورده و مبلغ امسال، سقوط قابل توجهی در میزان دستمزد این بازیگر است. دلیل این افت شدید در میزان دستمزد او را می‌توان به فیلم‌های Mother و Red Sparrow نسبت داد؛ چراکه این دو فیلم پروژه‌های سینمایی کوچکی هستند و بودجه‌ی هنگفتی ندارند. مانند انیستون، حضور وی در تبلیغات برند Dior نیز بخشی قابل توجهی از درآمد این بازیگر ۲۷ ساله را تشکیل داده است.

ملیسا مک‌کارتی و میلا کونیس به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم این لیست قرار دارند و اما واتسون نیز به لطف موفقیت چشمگیر Beauty and the Beast در باکس آفیس، ششمین بازیگر زن پردرآمد امسال نام گرفته است. در این لیست پشت سر واتسون بازیگرانی چون شارلیز ترون، کیت بلانشت، جولیا رابرتز و ایمی آدامز قرار دارند.

لیست ۱۰ بازیگر زن پردرآمد هالیوود در سال ۲۰۱۷ :

۱- اما استون (۲۶ میلیون دلار)

۲- جنیفر آنیستون (۲۵٫۵ میلیون دلار)

۳- جنیفر لارنس (۲۴ میلیون دلار)

۴- ملیسا مک‌کارتی (۱۸ میلیون دلار)

۵- میلا کونیس (۱۵٫۵ میلیون دلار)

۶- اما واتسون (۱۴ میلیون دلار)

۷- شارلیز ترون (۱۴ میلیون دلار)

۸- کیت بلانشت (۱۲ میلیون دلار)

۹- جولیا رابرتز (۱۲ میلیون دلار)

۱۰- ایمی آدامز (۱۱٫۵ میلیون دلار)

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان