به اولی ها خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » اقدام قهرمانانه داماد جوان کانادایی در روز ازدواجش + عکس
اقدام قهرمانانه داماد جوان کانادایی در روز ازدواجش + عکس

اقدام قهرمانانه داماد جوان کانادایی در روز ازدواجش + عکس

اقدام قهرمانانه داماد جوان کانادایی در روز ازدواجش + عکس

عکاس یک مراسم ازدواج در کانادا صحنه غیرمنتظره‌ای را از داماد گرفت. داماد ناگهان به رودخانه پرید تا پسربچه‌ای را از خطر غرق شدن نجات دهد.

کلایتون و بریتنی کوک برای عکس مراسم ازدواج خود در برابر دوربین عکاس ژست می‌گرفتند که داماد متوجه شد پسری در رودخانه افتاده است. این حادثه در شهر کمبریج در استان اونتاریو رخ داد.

کلایتون کوک بدون آنک لحظه‌ای به لباس دامادی‌اش فکر کند، به رودخانه پرید و پسر بچه را بیرون آورد. عکاسی که داشت از این زوج عکس می‌گرفت، صحنه نجات دادن کودک را ثبت کرد. این تصاویر به سرعت در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

کلایتون به بی‌بی‌سی گفت: چند کودک در آن اطراف بودند و به دنبال ما می‌آمدند. من حواسم به آنها بود زیرا در نزدیکی لبه رودخانه ایستاده بودند. زمانی که بریتنی داشت عکس‌های تکی‌اش را می‌گرفت، متوجه شدم تنها دو کودک در لبه ساحل ایستاده‌اند. یکی از پسربچه‌ها را در رودخانه دیدم که تلاش می‌کرد سرش را بیرون آب نگه دارد. سریع پریدم در رودخانه و او را بیرون کشیدم. حالش خوب بود.

کلایتون کوک بدون آنکه لحظه‌ای به لباس دامادی‌اش فکر کند، به رودخانه پرید و پسر بچه را بیرون آورد

عروس و همسر کلایتون نیز گفت: فکر کردم او به شوخی در آب شیرجه زده است.

دارن هات عکاس مراسم ازدواج نیز گفت: به محض این که رویم را برگردانم، بچه را از رودخانه بیرون کشیده بود. پسربچه قدری می‌لرزید اما حالش خوب بود و به همراه خواهر و بردار بزرگتر خود رفت.

عروس خانم از خودگذشتگی و واکنش سریع آقای داماد را دلیل عاشق شدن از همان آغاز دانست

خانم کوک از خودگذشتگی و واکنش سریع همسرش را دلیل عاشق شدن به او از همان آغاز دانست. او به سی‌تی‌وی گفت: این کلی من است. کاری که کرد غریزی بود.


برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .loading...
loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
free counter statistics