خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » افشاگری مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش + عکس
افشاگری مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش + عکس

افشاگری مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش + عکس

افشاگری مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش افشاگری مهراب قاسم خانی نویسنده و کارگردان برنامه دورهمی که ممنوع الکار شدنش وی را از دورهمی هم خارج کرد

مهراب قاسم خانی نویسنده معروف که با نوشته های طنز خود توانسته است همیشه خنده را بر لبان ایرانیان جاری سازد مدتی است که ممنوع الکار شده و برنامه دورهمی که اوایل به نام نویسنده و کارگردان در آن حضور داشت و پس از مدتی از حضورش در این برنامه نیز جلوگیری شد .

افشاگری مهراب قاسم خانی از دورهمی

مهراب قاسم خانی

برای خیلی از مردم ایران برنامه دورهمی و حاشیه های این برنامه سوال شده بود که یکی از مهم ترین این سوالات در مورد مهراب قاسم خانی و حذف مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی است که این نویسنده به این حاشیه ها پاسخ داد .

افشاگری مهراب قاسم خانی در مورد برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش در صفحه وی منتشر شد .

مهراب قاسم خانی با گلایه از مسئولین صدا و سیما به کنایه صحبت های خود را بیان کرد .

افشاگری مهراب قاسم خانی از دورهمی

مهراب قاسم خانی در دورهمی

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس بالا نوشت :

از اونجايى كه هنوز خيلى از دوستان در رابطه با مجموعه دورهمى از من سوال ميپرسن لازم دونستم يه توضيح مختصرى در اين مورد بدم. اوايل زمستون قبل از طرف تهيه‌كنندگان اين مجموعه براى كارگردانى و سرپرستى نويسندگان دعوت به كار شدم و از اونجا كه اولين تجربه كارگردانى من بود تصميم گرفتم كه اين فرصت رو از دست ندم.

با توجه به اين كه اين طرح پيش از ورود من و بر اساس يك شوى هندى در شبكه نسيم به تصويب رسيده بود و امكان تغييرات ساختارى در فرم وجود نداشت، به همراه گروه نويسندگان بخش‌هاى نمايشى و استند آپ‌ها رو طراحى و با تغيير كامل محتوا شروع به نوشتن كرديم. همزمان با پروسه نوشتن، مراحل انتخاب بازيگران رو هم شروع كرديم كه خوشبختانه اكثر بچه ها دعوتم رو به همكارى قبول كردن و توليد رو شروع كرديم.

با توجه به اين كه من مدتها در تلويزيون اجازه فعاليت نداشتم در شروع پروسه توليد دورهمى از طرف مديران وعده داده شد كه مشكلات برطرف شده و هيچ مانعى براى فعاليت مجدد من وجود نداره، با اين حال پيشنهاد داده شد كه براى محكم كارى تا روزى كه كار پخش بشه مصاحبه اى انجام ندم كه من هم اطمينان كردم و طبق پيشنهاد دوستان بدون سر و صدا كار رو شروع كرديم… تا اين كه يك هفته قبل از پخش گفتن اجازه داده نشده كه اسمت به عنوان نويسنده و كارگردان توى تيتراژ برنامه باشه ولى قول دادن كه بعد از ده تا دوازده قسمت مشكل حل ميشه. و من باز هم اطمينان كردم و همونطور كه ميدونيد برنامه بدون اسم سرپرست نويسندگان و كارگردان به روى آنتن رفت و ماجرا به همين شكل ادامه پيدا كرد تا يك شب بعد از ضبط قسمت دوازدهم يا سيزدهم دستور اومد كه از اين به بعد به لوكيشن دورهمى هم ممنوع الورود هستم… و به همين سادگى كارى رو كه چندين ماه براش زحمت كشيده بودم از دستم در آوردن. كارى كه عوامل اصليش به اعتبار و دعوت من واردش شدن، تماشاگرانش در ابتدا از طريق اينستاگرام من جذب شدن و طراحى و كارگردانيش به عهده من بود… قشنگيش هم اين بود كه صبر كردن تا كار مخاطبش رو پيدا كنه و خيالشون راحت بشه كه ميتونه درآمد زا باشه، بعد يادشون افتاد كه ممنوع الكارى من قابل حل نيست… حالا اين كه اسم اين كار سرقته يا دور زدنه يا كودتاست يا ظلمه نميدونم، ولى ميدونم يه كار ارزش اين همه بى اخلاقى رو نداشت.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter