خانه » اخبار ستارگان » افشاگری مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش + عکس

افشاگری مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش + عکس

افشاگری مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش افشاگری مهراب قاسم خانی نویسنده و کارگردان برنامه دورهمی که ممنوع الکار شدنش وی را از دورهمی هم خارج کرد

مهراب قاسم خانی نویسنده معروف که با نوشته های طنز خود توانسته است همیشه خنده را بر لبان ایرانیان جاری سازد مدتی است که ممنوع الکار شده و برنامه دورهمی که اوایل به نام نویسنده و کارگردان در آن حضور داشت و پس از مدتی از حضورش در این برنامه نیز جلوگیری شد .

افشاگری مهراب قاسم خانی از دورهمی

مهراب قاسم خانی

برای خیلی از مردم ایران برنامه دورهمی و حاشیه های این برنامه سوال شده بود که یکی از مهم ترین این سوالات در مورد مهراب قاسم خانی و حذف مهراب قاسم خانی از برنامه دورهمی است که این نویسنده به این حاشیه ها پاسخ داد .

افشاگری مهراب قاسم خانی در مورد برنامه دورهمی و ممنوع الکار شدنش در صفحه وی منتشر شد .

مهراب قاسم خانی با گلایه از مسئولین صدا و سیما به کنایه صحبت های خود را بیان کرد .

افشاگری مهراب قاسم خانی از دورهمی

مهراب قاسم خانی در دورهمی

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس بالا نوشت :

از اونجایى که هنوز خیلى از دوستان در رابطه با مجموعه دورهمى از من سوال میپرسن لازم دونستم یه توضیح مختصرى در این مورد بدم. اوایل زمستون قبل از طرف تهیه‌کنندگان این مجموعه براى کارگردانى و سرپرستى نویسندگان دعوت به کار شدم و از اونجا که اولین تجربه کارگردانى من بود تصمیم گرفتم که این فرصت رو از دست ندم.

با توجه به این که این طرح پیش از ورود من و بر اساس یک شوى هندى در شبکه نسیم به تصویب رسیده بود و امکان تغییرات ساختارى در فرم وجود نداشت، به همراه گروه نویسندگان بخش‌هاى نمایشى و استند آپ‌ها رو طراحى و با تغییر کامل محتوا شروع به نوشتن کردیم. همزمان با پروسه نوشتن، مراحل انتخاب بازیگران رو هم شروع کردیم که خوشبختانه اکثر بچه ها دعوتم رو به همکارى قبول کردن و تولید رو شروع کردیم.

با توجه به این که من مدتها در تلویزیون اجازه فعالیت نداشتم در شروع پروسه تولید دورهمى از طرف مدیران وعده داده شد که مشکلات برطرف شده و هیچ مانعى براى فعالیت مجدد من وجود نداره، با این حال پیشنهاد داده شد که براى محکم کارى تا روزى که کار پخش بشه مصاحبه اى انجام ندم که من هم اطمینان کردم و طبق پیشنهاد دوستان بدون سر و صدا کار رو شروع کردیم… تا این که یک هفته قبل از پخش گفتن اجازه داده نشده که اسمت به عنوان نویسنده و کارگردان توى تیتراژ برنامه باشه ولى قول دادن که بعد از ده تا دوازده قسمت مشکل حل میشه. و من باز هم اطمینان کردم و همونطور که میدونید برنامه بدون اسم سرپرست نویسندگان و کارگردان به روى آنتن رفت و ماجرا به همین شکل ادامه پیدا کرد تا یک شب بعد از ضبط قسمت دوازدهم یا سیزدهم دستور اومد که از این به بعد به لوکیشن دورهمى هم ممنوع الورود هستم… و به همین سادگى کارى رو که چندین ماه براش زحمت کشیده بودم از دستم در آوردن. کارى که عوامل اصلیش به اعتبار و دعوت من واردش شدن، تماشاگرانش در ابتدا از طریق اینستاگرام من جذب شدن و طراحى و کارگردانیش به عهده من بود… قشنگیش هم این بود که صبر کردن تا کار مخاطبش رو پیدا کنه و خیالشون راحت بشه که میتونه درآمد زا باشه، بعد یادشون افتاد که ممنوع الکارى من قابل حل نیست… حالا این که اسم این کار سرقته یا دور زدنه یا کودتاست یا ظلمه نمیدونم، ولى میدونم یه کار ارزش این همه بى اخلاقى رو نداشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.