خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ افشاگری مدیر شبکه جم از سعید کریمیان و بهره برداری جنسی در GEM

کلیپ افشاگری مدیر شبکه جم از سعید کریمیان و بهره برداری جنسی در GEM

کلیپ افشاگری مدیر شبکه جم از سعید کریمیان و بهره برداری جنسی در GEM دانلود فیلم صحبت های افشاگرانه عابد یکی از مدیران شبکه جم از پشت پرده شبکه جم و بهره برداری جنسی از دختران و زنان شبکه جم

شبکه جم GEM شبکه ای است که چندین سال هست که با پخش فیلم های ترکیه ای توانسته است به خانه های ایرانیان وارد شود که مدیریت شبکه جم را سعید کریمیان بر عهده دارد .

افشاگری بهره برداری جنسی از کارمندان شبکه جم

سعید کریمیان

این روزها کلیپ های بسیاری علیه سعید کریمیان مدیر شبکه جم منتشر میگردد که از رسوایی جنسی در شبکه جم که حاصل بهره برداری جنسی از کارمندان دختر و زن شبکه جم می باشد تا اندیشه های پول پرستانه سعید کریمیان در آنها وجود دارد .

افشاگری بهره برداری جنسی از کارمندان شبکه جم

سعید کریمیان

اخیرا کلیپی از یکی از مجریان زن سابق شبکه جم به نام الناز کیانی منتشر شد که در صحبت با یکی از کارمندان زن حال حاضر شبکه جم که سعید کریمیان به وی پیشنهاد جنسی داده بود به افشاگری هایی در مورد رابطه زنان و سعید کریمیان در شبکه جم دست زد که در آن به بهره برداری جنسی سعید کریمیان از دختران و زنان کارمند در شبکه جم اشاره شده بود .

افشاگری بهره برداری جنسی از کارمندان شبکه جم

الناز کیانی

الناز کیانی که جدیدا برای شبکه صدای آمریکا فعالیت میکند در صحبت تلفنی خود با کارمند زن جم از رابطه خود و سعید کریمیان میگوید و از اینکه مدیر شبکه جم با زنان شوهردار نیز رابطه داشته و خود به چشمان خود این رابطه را دیده است .

این روزها نیز کلیپ دیگری از یکی از مدیران شبکه جم به نام عابد منتشر شده است که وی در آن پشت پرده شبکه جم را رو کرده و از پول پرستی سعید کریمیان و همچنین بهره برداری جنسی از کارمندان دختر و زن در شبکه جم صحبت کرده است .

افشاگری بهره برداری جنسی از کارمندان شبکه جم

سعید کریمیان

از نکات جالب صحبت های عابد میتوان به موضوع دلیل رویکرد شبکه جم به فیلم های ترکیه ای و استفاده سعید کریمیان از قدرت خود برای بدست آوردن دختران و زنان کارمند شبکه جم برای برقراری رابطه جنسی اشاره کرد که بر طبق گفته های عابد هر دختری که بیشتر با سعید کریمیان رابطه داشت بیشتر فرمانروایی میکرد .

در زیر فیلم افشاگری مدیر شبکه جم از بهره برداری جنسی از دختران و زنان در شبکه جم را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ افشاگری مدیر شبکه جم GEM

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*