خانه » اخبار » اجتماعی » کلیپ افشاگری برنامه شبکه نیم من و تو و رابطه اسرائیل و من و تو

کلیپ افشاگری برنامه شبکه نیم من و تو و رابطه اسرائیل و من و تو

کلیپ افشاگری برنامه شبکه نیم من و تو و رابطه اسرائیل و من و تو افشاگری محمد منظرپور از بی محتوایی شبکه نیم و اثبات رابطه شبکه نیم من و تو با اسرائیل .

برنامه ای ماهواره ای که حتی مسئولین شبکه های ماهواره ای آن را بی محتوا میدانند .

برنامه شبکه نیم که از شبکه ماهواره ای من و تو پخش میشود این روزها مورد انتقاد قرار گرفته و بی محتوایی شبکه نیم و همچنین رابطه برنامه شبکه نیم من و تو با اسرائیل اثبات شده است .

کلیپ افشاگری برنامه شبکه نیم من و تو و رابطه اسرائیل و من و تو

شبکه نیم من و تو

محمد منظرپور سردبیر شبکه ماهواره ای صدای آمریکا VOA در یک افشاگری از بی محتوایی برنامه شبکه نیم شبکه من و تو گفت که تمام برنامه های من و تو را زیر سوال برده است .

شبکه نیم که از شبکه من و تو پخش میشود با به سخره کشیدن مسئولین ایران و برنامه هایی بسیار بی محتوا سعی بر کوچک کردن مسئولین ایران از نگاه مردم دارد .

محمد منظرپور که خود سردبیر یک شبکه ماهواره ای ضدنظام جمهوری اسلامی ایران می باشد برنامه شبکه نیم را نقد کرده و به شدت این برنامه را بی محتوا خوانده .

کلیپ افشاگری برنامه شبکه نیم من و تو و رابطه اسرائیل و من و تو

محمد منظرپور

در فیلم منتشر شده از محمد منظرپور در مورد نقد شبکه نیم از طرفداران این برنامه نیز سخن به میان آمده و محمد منظرپور بر این اعتقاد است که طرفداران برنامه شبکه نیم من و تو از عقل کوچکی برخوردارند و اگر عقل متوسط هم داشته باشند به این برنامه بی محتوا توجه نمیکنند .

پس از صحبت های محمد منظرپور در مورد بی محتوایی شبکه نیم رابطه اسرائیل با من و تو و همچنین اثبات همکاری شبکه نیم من و تو با اسرائیل را مشاهده خواهید نمود .

کلیپ افشاگری برنامه شبکه نیم من و تو و رابطه اسرائیل و من و تو

کیوان عباسی

رابطه شبکه من و تو با کشور اسرائیل از صحبت های کیوان عباسی مدیر شبکه من و تو در مورد اسرائیل در یکی از شبکه های اسرائیل بسیار مشهود است .

فیلم افشاگری محمد منظرپور از شبکه نیم و رابطه اسرائیل و من و تو را مشاهده میفرمایید .

دانلود افشاگری برنامه شبکه نیم شبکه من و تو

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*