خانه » فناوری اطلاعات » افزایش سرعت ویندوز 10 با هوش مصنوعی
افزایش سرعت ویندوز 10 با هوش مصنوعی

افزایش سرعت ویندوز 10 با هوش مصنوعی

افزایش سرعت ویندوز 10 با هوش مصنوعی به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده مایکروسافت قصد دارد با استفاده از هوش مصنوعی سرعت ویندوز ۱۰ را بهبود بخشد.

افزایش سرعت ویندوز 10 با هوش مصنوعی

افزایش سرعت ویندوز 10 با هوش مصنوعی

با توسعه و افزایش به کارگیری هوش مصنوعی در زمینه های مختلف مانند معرفی پروژه های جدید شگفت انگیز با استفاده از هوش مصنوعی از قبیل پیش بینی قهرمانی برزیل در جام جهانی روسیه و تشخیص حرکت در پشت دیوار، مایکروسافت تصمیم به افزایش سرعت سیستم عامل ویندوز 10 در به روزرسانی  جدید آن گرفت.

در حال حاضر با توجه به گسترش حوزه های به کارگیری هوش مصنوعی، علاقه و توجه بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری به سمت اپلیکیشن های دارای هوش مصنوعی در زمینه های گوناگون از قبیل اپلیکیشن مخصوص عابران پیاده برای سفر‌های درون شهری و برون شهری، جذب شده است.

مایکروسافت اعلام کرده است: رضایت عمومی بالاتر، کاهش حجم تماس های پشتیبانی و افزایش سرعت عملکرد ویندوز 10 از مزایای ویندوز بروز رسانی شده جدید همراه با هوش مصنوعی است. مایکروسافت هوش مصنوعی را به نحوی آموزش داد تا با جمع آوری اطلاعات انواع مختلفی از ویندوز 10 آنها در بروز رسانی جدید ویندوز استفاده کند. مایکروسافت علاوه بر ارتقاء تجربه قبلی خود با استفاده از هوش مصنوعی، توانسته است 250 میلیون دستگاه را در کمتر از نصف زمان بروز رسانی کند.

همچنین بخوانید: شباهت لوگوی برنامه ها با علامت فراماسون ها و شیطان پرست ها

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است