خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » حوادث » اعدام معاون نخست وزیر به جرم چهره مأیوس در مراسم عمومی + عکس
اعدام معاون نخست وزیر به جرم چهره مأیوس در مراسم عمومی + عکس

اعدام معاون نخست وزیر به جرم چهره مأیوس در مراسم عمومی + عکس

اعدام معاون نخست وزیر به جرم چهره مأیوس در مراسم عمومی اعدام معاون نخست وزیر کره شمالی به جرم چهره مایوس و ناامید در مراسم عمومی

عجیب ترین اعدام ها در تاریخ را که بخوانیم شاید اعدام کیم یونگ جین معاون نخست وزیر کره شمالی به جرم چهره مأیوس در مراسم عمومی به عنوان عجیب ترین اعدام تاریخ به شمار آید .

اعدام کیم یونگ جین به جرم چهره مأیوس

اعدام کیم یونگ جین به جرم چهره مأیوس

اعدام kim yong jin معاون نخست وزیر کره شمالی که به گفته برخی از مسئولین کره جنوبی به دلیل چهره ناامید در مراسم عمومی بوده است توسط کره شمالی تایید یا تکذیب نشده است .

به نقل از بی بی سی، سخنگوی وزارت امور وحدت دو کره در دولت کره جنوبی به نقل از “منابع موثق” گفته است که کیم یونگ جین، معاون نخست وزیر کره شمالی در امور آموزش و پرورش آن کشور به اعدام محکوم شد و حکم او به اجرا در آمد. همچنین، کیم یونگ چول، رئیس پرقدرت وزارت جبهه متحد، مسئول روابط بین دو کره در دولت کره شمالی، به گذراندن دوره بازپروری انقلابی و یک مقام وزارت تبلیغات به “اقدامات توبیخی” محکوم شده‌اند.

اعدام کیم یونگ جین به جرم چهره مأیوس

اعدام کیم یونگ جین به جرم چهره مأیوس

براساس این گزارش، معاون نخست وزیر کره شمالی در ماه ژوئیه تیرباران شد و دوره یکماهه بازپروری کیم یونگ چول هم در در اواسط ماه اوت در یک مزرعه روستایی پایان یافت. کیم یونگ جین تا سال ٢٠١٢ سمت وزارت آموزش و پرورش را در اختیار داشت و در آن سال، به مقام معاونت نخست وزیر در امور آموزش و پرورش ارتقا یافت.

منابع کره شمالی اطلاعاتی در مورد تنبیه این سه مقام دولتی منتشر نکرده‌اند اما به گزارش رسانه‌های کره جنوبی، دلیل محکومیت کیم یونگ جین حضور در مراسم عمومی با ظاهری یاس آور و سرخورده و علت محکومیت کیم یونگ چول انحراف از موازین فروتنی انقلابی بوده است.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است