خانه » اخبار » اجتماعی » اعترافات دردناک زن حامله فراری از دست داعش

اعترافات دردناک زن حامله فراری از دست داعش

ام رهین زن ۱۹ ساله ایزدی که ۲۱ روز را در اسارت داعشی ها به سر برده بود حرف های دردناکی از تجاوز های مکرر برای گفتن داشت

 

اعترافات دردناک زن ۱۹ ساله ایزدی

اعترافات دردناک زن ۱۹ ساله ایزدی

داستان، ماجرای آواره کردن گروهی از ایزدی‌ها توسط داعش نیست، مردمانی که آواره اردوگاه‌ها شده‌اند؛ بلکه تجربه زن 19 ساله ایزدی به نام ام رهین است که ۲۱ روز در اسارت داعش بود. او صورت خود را در برابر دوربین پوشاند و صدایش را برای رسیدن به جهانیان بلند کرد.

او گفت: «زنان را متفرق کردند، همسرم را روبروی چشمانم کشتند، همه مردان خانواده من را کشتند، زنان را به عنوان برده به منطقه شیخ خضیر که تحت تصرف داعش قرار دارد بردند و پس از آن به موصل منتقل کردند.»

او ادامه داد: «زنان را به طرفی بردند، همسرم را روبروی چشمانم بر روی شکم خواباندند و به او گلوله شلیک کردند. زنان را مجبور کردند تا همراه آن‌ها بروند. به زور ما را به عقد مردان داعش در آوردند. ۲۱ روز با داعش بودم، شیری برای کودکم نداشتم، غذا به اندازه کافی نبود و به شکل پراکنده به ما تجاوز کردند».

بیشتر بخوانید :  رد لباس زن ایرانی در فشن شوی دبی + عکس

این دختر ایزدی می‌گوید: «اگر می‌توانستم آن‌ها را می‌کشتم، اگر باردار نبودم به جنگ با آن‌ها می‌رفتم تا انتقام همسرم را بگیرم. من اکنون حالم خوب است، اما آنچه برایم پیش آمد را در هیچ لحظه‌ای از زندگی‌ام فراموش نمی‌کنم. فراموش کردن آن بسیار سخت است. در هر دقیقه از زندگی‌ام آنچه که پیش آمده است را روبروی چشمانم می‌بینم.»

 

روز نو

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*