خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » اعتراض سیروان خسروی به بخشیدن سالار عقیلی و اقدامات وزارت ارشاد
اعتراض سیروان خسروی به بخشیدن سالار عقیلی و اقدامات وزارت ارشاد

اعتراض سیروان خسروی به بخشیدن سالار عقیلی و اقدامات وزارت ارشاد

اعتراض سیروان خسروی به بخشیدن سالار عقیلی و اقدامات وزارت ارشاد سیروان خسروی در واکنش به بخشیده شدن سالار عقیلی به شدت اعتراض کرد و از وزارت ارشاد گلایه کرد

سیروان خسروی که چندیست با اظهارنظر های جالب خود در سایت ها دیده میشود این بار نسبت به بخشیدن سالار عقیلی توسط وزارت ارشاد و حمایت وزیر ارشاد از سالار عقیلی گلایه کرد و از اقدامات یک جانبه وزارت ارشاد شکایت کرد .

سیروان خسروی

سیروان خسروی

سیروان خسروی در صفحه خود نوشت :

بيش از ٣ ماه از ممنوعيت فعاليت برادرم به اتهام همكارى با سايت راديو جوان گذشته است! منظور از همكارى، استفاده بدون اجازه اين سايت از آهنگ‌هاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز كشور است. به چه حقى فقط زانيار خسروى بايد شامل اين ممنوعيت باشد؟ اگر اين اتهامِ ثابت‌نشده و پوچ، بايد منجر به ممنوع‌الفعاليت شدن شود، بايد تمامى خوانندگان مجاز كشور شامل اين ممنوعيت شوند.
 
جناب آقاى جنتى، وزير محترم ارشاد!
 
در ابتداى پاييز كه تمامى خواننده‌هاى مطرح پاپ كشور ممنوع‌الفعاليت بودند، آيا واكنشى به اين موضوع نشان داديد؟ حتى اگر اين موضوع شايعه‌اى بيش نبود، آيا فكر نمي‌كنيد نيازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما، به عنوان بلندپايه‌ترين مقام دولتى كشور در امر هنر بود؟
 
چگونه است كه در مورد آقاى سالار عقيلى كه براى چندمين بار، آگاهانه خلاف خط‌قرمزهاى بسيار مشخصِ نظام، از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبكه‌هاى ماهواره‌اىِ معاند عمل كرده‌اند، سريعاً و شخصاً واكنش نشان داده‌ايد؟ نكته جالب اين است كه هيچ اظهار ندامتى نيز از سوى ايشان انجام نشده، ولى با اينكه خوانندگان پاپ طى يك نامه رسمى و سرگشاده از شخص رئيس‌جمهور و شما تقاضاى دادخواهى كردند، هيچ‌گونه واكنشى نشان نداديد.
 
چرا بايد امثال «سالار عقيلى»ها از چنين مصونيتى برخوردار باشند كه طبق قانون كشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال «زانيار خسروى»ها نه طبق قوانين كشور عزيزمان، بلكه طبق سليقه مسئولين رفتار شود؟
 
حقايق ناگفته، بسيار بيشتر از اين چند سطر بوده و هست. منتظر پاسخ صريح و سريع مسئولين در اين مورد هستم.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. شماها مگه خواننده هستين ك خودتون رو با سالار عقيلي مقايسه ميكنيز

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter