خانه » اخبار » اجتماعی » اعتراض برهنه گرایان نودیسم به اسکان پناهجویان در آلمان

اعتراض برهنه گرایان نودیسم به اسکان پناهجویان در آلمان

اعتراض برهنه گرایان نودیسم به اسکان پناهجویان در آلمان برهنه گرایان نودیسم به اختصاص منطقه ای در محدوده شنای آنها به پناهجویان که در آن کاملا برهنه هستند اعتراض کردند

در روزگاری که پناهجویان بدون جا و سرپناهی به این در و آن در میزنند تا برای خود و خانواده هایشان مکانی آرام و به دور از جنگ بیایند برخی از مردم آلمان که عاشق برهنه بودن آن هم برهنگی کامل هستند که معروف به برهنه گرایان نودیسم هستند ، حاضر نیستند تا منطقه ای نزدیک به محل شنا کردن خود را به این آوارگان بدهند .

اعتراض برهنه گرایان نودیسم به پناهجویان

اعتراض برهنه گرایان نودیسم

برهنه‌گرایی یا « نودیسم » یک فرهنگ و جنبش سیاسی است که از برهنگی در مکان‌های عمومی و خاص حمایت می‌کند.

به نقل از تلگراف ، ساخت مکانی جدید برای پناهندگان در آلمان، اعتراضات گسترده ای را به همراه داشته است. برهنه گرایان آلمانی در خصوص اسکان این مهاجران در نزدیکی محل شنای مخصوص خود نگران هستند.

تاکنون بیش از 1 میلیون مهاجر به کشور آلمان وارد شده اند. بحران هجوم مهاجران به این کشور، بحث های زیادی به پا کرده است. اخیرا نیز مناقشه ای بر سر ایجاد پناهگاهی جدید برای مهاجران در نزدیکی محل مخصوص شنای برهنه گرایان، سر و صدای زیادی به پا کرده است. برخی معتقدند این مساله تهدیدی جدی برای مهم ترین عنصر فرهنگ آلمانی است: یعنی حق برهنه راه رفتن در انظار عمومی.

ماجرا از آنجا آغاز شد که مقامات محلی در شهر «میسن» مکانی را در نزدیکی یک دریاچه برای ایجاد پناهگاه جدید مهاجران در نظر گرفتند. سمت دیگر این دریاچه نیز محل مخصوص شنای برهنه گرایان نودیسم است. مقامات محلی از برهنه گرایان خواستند برای شنا در این دریاچه از مایو استفاده کنند. ممنوعیت شنا بدون پوشیدن مایو در این دریاچه، با اعتراض شدید برهنه گرایان مواجه  شد.

کمپ پناهجویان و برهنه گرایان نودیسم

کمپ پناهجویان و برهنه گرایان نودیسم

برهنه گرایان معتقدند این قانون توهینی بزرگ به «سنت ارزشمند برهنگی» در آلمان است!

مدیر یکی از باشگاه های برهنه گرایان، که در نزدیکی این دریاچه است، گفت: «برهنه گرایان از سال 1905 در این مکان آزادانه شنا می کردند. اینجا خاک ماست و ما باید تصمیم گیرنده باشیم.»

مقامات محلی اعلام کردند نگرانی های برهنه گرایان را درک می کنند؛ اما هیچ مکان دیگری برای اسکان مهاجران وجود ندارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*