علاقه اشرف پهلوی به پالانچیان پسر ارمنی رابطه فاحشه پهلوی با مردان متعدد + فیلم

روایت حسین فردوست رئیس دفتر ویژه اطلاعات شاه از فاحشه گری اشرف پهلوی خواهر محمدرضا پهلوی .

یکی از افراد معروف خانواده پهلوی ، اشرف پهلوی دختر رضا خان و خواهر محمدرضا پهلوی بود که از وی داستان های متعددی نقل قول شده است که از فاحشه گری هایش بیشتر صحبت به میان آمده است .

اشرف پهلوی که شاید بیشتر مردان دربار شاه وی را به فاحشه گی میشناختند با مردان متعددی رابطه برقرار کرده بود و آنقدر این روابط آشکار شده بود که همه درباریان فساد اخلاقی اشرف پهلوی را میشناختند .

علاقه اشرف پهلوی به مردان متعدد موجب میشد که وی برای رابطه با آنها حتی به دست و پایشان میافتاد و التماسشان میکرد و در صورت عدم پذیرش آنها را زندانی و حتی به کام مرگ میکشاند .

اشرف پهلوی

اشرف پهلوی

عشق اشرف پهلوی به پالانچیان پسر ارمنی بیچاره از گونه عشق های اشرف پهلوی بود که با التماس جواب نداد و با زندانی کردن پسر بیچاره جواب نداد و حتی با در اختیار قرار دادن خود پس از مست کردن پالانچیان جواب نداد و در نهایت به مرگ پسر بیچاره بر اثر سقوط هواپیما ختم شد .

[irp posts=”15895″ name=”اشرف الملوک پهلوی – بیوگرافی و عکس اشرف پهلوی”]

فساد جنسی افراطی اشرف پهلوی همچون برادر دوقلویش محمدرضا یکی از معضلاتی بود که ننگ بزرگی بر نام پهلوی و دربار سلطنتی ایران بر جای گذاشت. اشرف همواره به دلیل روحیه مردانه‌ای که داشت، نسبت به جنسیت خود معترض بود و آرزو داشت که یک پسر بود.

اشرف پهلوی دختر فاحشه پهلوی

رابطه اشرف پهلوی با مردان

اغلب روابط او با مردان بود و تقریباً دوست هم‌جنسی نداشت. در واقع اشرف روابط جنسی را ابزاری برای جذب سیاسیون می‌دانست و قصد داشت تا از طریق آن‌ها بتواند دامنه قدرتش را وسعت بخشد. او هرگز به جایگاه خود به عنوان یک شاهزاده توجهی نداشت و بیشتر به دنبال اهداف خود حتی به قیمت تن‌فروشی بود. ناگفته نماند خلاء محبت و نیاز به وجود همراهی همیشگی از دلایل اصلی فساد اشرف بود.

در ادامه روایت حسین فردوست ، رئیس دفتر ویژه اطلاعات محمد رضا پهلوی را از فاحشه‌گری‌های اشرف خواهر شاه، مشاهده می‌کنید.

 

کلیپ رابطه اشرف پهلوی و مردان

 

منطبق با کلید واژه: کلیپ اجتماعی