اسیدپاشی روی دختر تهرانی توسط دوست دختر برادرش

اسیدپاشی روی دختر تهرانی توسط دوست دختر برادرش دادگاه محاکمه دختری که بر روی خواهر دوست پسرش اسیدپاشی کرده بود و موجب قتل وی شد برگزار شد .

معمولا واژه اسیدپاشی در اخبار حوادث ایران بیشتر توسط آقایان انجام میگردد و کمتر دیده شده است که فاعل اسیدپاشی یک زن باشد .

کینه جویی و انتقام جویی از دوست پسر باعث شد تا یک دختر با کمک خواهرش بر روی خواهر دوست پسرش اسیدپاشی کند و موجب قتل دختر بیچاره گردد .

اسیدپاشی دختر روی خواهر دوست پسر خود در حالی انجام شد که این دختر ادعا میکند که پسر پس از بارها تعرض جنسی به وی و گرفتن عکس و فیلم متواری شده بوده و وی انگیزه انتقام جویی داشته است .

اسیدپاشی روی دختر تهرانی توسط دوست دختر برادرش

این دختر انتقامجو صبح دیروز در برابر قضات شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت تا به اتهام قتل عمد محاکمه شود.

حادثه اسید پاشی سال ۹۳ در یکی از بوستان‌های جنوب تهران رخ داد. خیلی زود مصدوم به بیمارستان انتقال یافت، متهمان که دو دختر جوان بودند خیلی زود دستگیر شدند

.دختر جوان در بازجویی به کارآگاهان گفت: چند ماه قبل با پسر جوانی دوست شدم او مدتی بعد به من تعرض کرد واز این ماجراها فیلم وعکس تهیه کرده بود که همین موضوع باعث ترس ونگرانی من شده بود بعد از مدتی پسر جوان غیبش زد. تا این‌که خواهر اورا پیدا کردم ودر یک بوستانی در جنوب تهران به همراه خواهرم با او قرارگذاشتم تا درباره این موضوع با او صحبت کنم اما باهم درگیر شدیم بعد مایع شوینده‌ای را که همراهم بود روی صورتش ریختم.

این متهم بعد از چند روز بازداشت با قرار وثیقه آزاد شد تا این‌که مصدوم در بیمارستان به خاطر عمق جراحتی که داشت فوت کرد وعامل اسید پاشی این بار به اتهام قتل عمد وخواهرش که در این درگیری حضور داشت به اتهام معاونت در قتل دستگیر شدند.

صبح دیروز این متهم وخواهرش پس از صدور کیفرخواست در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده و با حضوریک مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

در آغاز جلسه اولیای دم خواستار قصاص عامل جنایت شدند سپس متهم در جایگاه ایستاد وگفت: برادر مقتول با من رابطه برقرار کرده بود اما بعد از این ماجرا ناپدید شد. من وقتی با خواهر مقتول برسر این ماجرا در پارک باهم درگیر شدیم مواد شوینده را برروی صورتش ریختم نمی دانستم این مواد اسید است وباعث مرگ او می‌شود.خواهر اوهم در برابر قضات ایستاد وبا تکرار ح رف های خواهرش گفت من هم نمی‌دانستم این مواد اسید است.ما قصد قتل نداشتیم. پس از پایان اظهارات متهمان، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث