همه چیز درباره اسپره‌ رنگ مو موقت

اسپره‌ رنگ مو
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۵-۰۲
1324 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اسپره‌ رنگ مو موقت را کامل بشناسید بهترین روش برای افرادی که علاقمند به تنوع رنگ موهایشان داردند، استفاده از اسپره رنگ مو موقت است. یکی از مزیت های اسپره […]


اسپره‌ رنگ مو موقت را کامل بشناسید

بهترین روش برای افرادی که علاقمند به تنوع رنگ موهایشان داردند، استفاده از اسپره رنگ مو موقت است. یکی از مزیت های اسپره رنگ مو موقت این است که نیازی به مراقبت های ویژه‌ای ندارند و برای موها آسیبی به دنبال ندارد . رنگ کردن موها  زمان می برد و رنگ مو ها تا مدت زیادی روی مو باقی می ماند، خانم ها برای رنگ موی جدید باید دوباره موهای خود را رنگ کنند. از یک طرف رنگ کردن موها باعث آسیب دیدن موها می شود. موهای رنگ شده نیاز به مراقبت زیادی دارند.شرکت های مختلف تولید کننده لوازم آرایشی و رنگ مو، رنگ موهای موقت را در مدل های چون ، اسپری مو ، ماژیک رنگ مو و گچ رنگ مو، تولید و روانه بازار نموده اند.بهترین کار برای کسانی که علاقه به تنوع رنگ مو دارند، استفاده از اسپری مو یا رنگ موقت است . خوبی استفاده از  اسپری رنگی این است که نیاز به مراقبت خاص ندارد و به موها آسیبی نمی رسانند. حسن استفاده از اسپری رنگی این است که نیاز به مراقبت خاص و ویژه‌ای نداشته و به موها آسیبی نمی رسانند. این رنگ مو به صورت اسپری بوده و برای استفاده از آن می توانید تنها آن را روی قسمت مورد نظر مو فشار داده و موها را رنگ کنید. در استفاده از این اسپره رنگ مو تنها کافیست موها تمیز و خشک باشند. زیرا در صورت خیسی یا نم دار بودن موها اسپری، موها را به درستی رنگ نمی کند. به علاوه برای روشن تر کردن موها بهتر است ابتدا از اسپره رنگ مو سفید روی موها زده و سپس رنگ موی مورد نظر را اسپری کرد.اسپری رنگی مو در اصل رنگ طبیعی مو را روشن‌ تر و درخشان ‌تر می نماید، تندی موهای سفید یا زرد را کاهش می دهند و یا اسپری رنگی، موهای راه راه و مش شده را یک دست می نماید. این دسته از اسپری‌ها تغییر شدیدی در رنگ مو ایجاد نکرده و به راحتی و با یک بار شستشو پاک می شوند،از همین جهت اسپری رنگی برای امتحان کردن یک رنگ مو مناسب می باشند.رنگ موی موقت رقیق‌ دارای اسید ضعیفی هست که باعث بیشتر شدن قدرت جذب رنگ‌ توسط مو می شود. برخی از محصولات امکان دارد علاوه بر رنگ ‌های یاد شده یا همان رنگهای مجاز، دارای رنگ‌ های ترکیبی باشند که در برچسب بسته‌ بندی این محصولات ، نکاتی برای رعایت احتیاط و همچنین آموزش انجام پاچ تست مقدماتی موجود میباشد. اسپری رنگی مو علاوه بر رنگ، برای حالت دادن ساختار مو نیز بهاستفاده می شود.بعضی جهت ایجاد رنگ‌ های فانتزی مو، قرمز، آبی، طلایی ‌‌نقره‌ای، صورتی و سایر رنگ‌ های غیرمعمول به کار گرفته میشوند. در رنگ ‌های موقت، مواد رنگی مانند یک پوشش رنگی روی مو می نشیند و به درون ساختار مو نفوذ نکرده و یا درحد بسیار کم نفوذ می نمایند.

    همه چیز درباره اسپره‌ رنگ مو موقت – معایب اسپره رنگ مو

    اسپری رنگی مو غلیظ امکان دارد به بالش یا لباس مالیده گردند. عرق کردن هم موجب رنگ دادن مو به پوست می‌ شود. رنگ‌ موقت مقداری نسبت به آب مقاوم است، اما به آسانی با یک بار شستن از بین می روند برای افزایش ماندگاری رنگ بر روی موها می توان از اسپری نگهدارنده مو نیز استفاده نمود. به خاطر بسپارید هنگام اسپری به پوست اسپری نکنید که هم غیر طبیعی باشد و نیز باعثبرق زدن پوست سر می شود.

    پاسخی بگذارید