فینال خنداننده برتر – استندآپ کمدی مهران غفوریان + فیلم

فینال خنداننده برتر استندآپ کمدی مهران غفوریان دانلود کلیپ استند آپ کمدی مهران غفوریان در فینال خنداننده برتر خندوانه به صورت اشتراک با امیر مهدی ژوله

استند آپ کمدی مهران غفوریان در فینال خنداننده برتر خندوانه

استند آپ کمدی مهران غفوریان در فینال خنداننده برتر خندوانه

رقابت خنداننده برتر در برنامه خندوانه به سر انجام خود رسید و در پایان این رقابت های نفس گیر مهران غفوریان و امیر مهدی ژوله به دیدار نهایی یا فینال خنداننده برتر رسیدند .

امشب ( شب سه شنبه ) 21 مهر ماه دیدار نهایی خنداننده برتر با رقابت این دو به پایان خواهد رسید .

خبرها حاکی از آنست که فینال خنداننده برتر بدون رای گیری می باشد و قرار است که مهران غفوریان و امیرمهدی ژوله به عنوان نفر اول و علی مسعودی و جواد رضویان به رتبه دوم برسند .

خنداننده برتر که با حضور 16 طناز شامل 13 بازیگر و 3 فیلمنامه نویس برای خنداندن مردم عزیز ایران آغاز شد در فینال با دیدار یک فیلنامه نویس و یک بازیگر به پایان خواهد رسید .

مهران غفوریان که همیشه با اعتماد به نفس بالا و جنب و جوش و انرژی زیاد خود توانسته است نظر مردم را جلب کند به دیدار با امیر مهدی ژوله فیلمنامه نویس جوانی که توانست بزرگانی همچون هومن حاجی عبداللهی و امین حیایی و علی مسعودی را از دور رقابت ها حذف کند خواهد رفت .

مهران غفوریان در استنداپ کمدی اول خود از سد نادر سلمیانی گذشت و در رقابت دوم خود توانست سجاد افشاریان را کنار زد و در استندآپ سوم خود نیز توانست جواد رضویان پرطرفدار را شکست دهد .

از نکات جالب دیدار نهایی خنداننده برتر حضور تمامی شرکت کنندگان رقابت خنداننده برتر شامل 13 بازیگر و 3 فیلمنامه نویس در این رقابت حساس می باشد .

به نظر میرسد که مهران غفوریان که همیشه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بوده است امشب نیز اعتماد به نفس خود را از دست ندهد زیرا اکثر طنازان شرکت کننده در رقابت خنداننده برتر از بازیگران و دوستان مهران غفوریان می باشند اما امیرمهدی ژوله که استندآپ کمدی اول خود را با ترس و لرز آغاز کرد امشب کار سختی را مقابل طنازان ایران خواهد داشت .

اجرای استندآپ کمدی فینال به صورت اشتراکی توسط امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان انجام شد .

 

دانلود کلیپ استند آپ کمدی مهران غفوریان و امیر مهدی ژوله در فینال خنداننده برتر

 

منطبق با کلید واژه: کلیپ خنده دارکلیپ هنرمندان