خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ خنده دار » فینال خنداننده برتر – استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله + فیلم
فینال خنداننده برتر – استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله + فیلم

فینال خنداننده برتر – استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله + فیلم

فینال خنداننده برتر استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله دانلود کلیپ استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله در فینال خنداننده برتر خندوانه به صورت اشتراکی با مهران غفوریان

استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله در فینال خنداننده برتر خندوانه

استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله در فینال خنداننده برتر خندوانه

رقابت خنداننده برتر در برنامه خندوانه به سر انجام خود رسید و در پایان این رقابت های نفس گیر امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان به دیدار نهایی یا فینال خنداننده برتر رسیدند .

امشب ( شب سه شنبه ) 21 مهر ماه دیدار نهایی خنداننده برتر با رقابت این دو به پایان خواهد رسید .

خبرها حاکی از آنست که فینال خنداننده برتر بدون رای گیری می باشد و قرار است که مهران غفوریان و امیرمهدی ژوله به عنوان نفر اول و علی مسعودی و جواد رضویان به رتبه دوم برسند .

خنداننده برتر که با حضور 16 طناز شامل 13 بازیگر و 3 فیلمنامه نویس برای خنداندن مردم عزیز ایران آغاز شد در فینال با دیدار یک فیلنامه نویس و یک بازیگر به پایان خواهد رسید .

امیرمهدی ژوله فیلمنامه نویس محبوب ایرانی که روز اول امیدی به صعود به مرحله دوم نداشت و با ترس و لرزش پا استنداپ اول خود را اجرا کرد الان در فینال به عنوان یک فینالیست قوی و پرطرفدار حضور پیدا کرده است .

امیر مهدی ژوله در مرحله اول از سد هومن حاجی عبداللهی گذشت و در مرحله دوم نیز توانست امین حیایی پرطرفدار را از رقابت ها کنار بزند و در مرحله سوم نیز علی مسعودی همکار فیلمنامه نویس خود را که از طرفداران بسیاری برخوردار شده بود را شکست داد .

از نکات جالب دیدار نهایی خنداننده برتر حضور تمامی شرکت کنندگان رقابت خنداننده برتر شامل 13 بازیگر و 3 فیلمنامه نویس در این رقابت حساس می باشد .

امیر مهدی ژوله از حضور تمامی شرکت کنندگان شاید کمی اعتماد به نفس خود را از دست بدهد ولی مهران غفوریان به علت اینکه 12 نفر از حاضرین بازیگر و همکار و دوست وی هستند از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار خواهد بود .

اجرای استندآپ کمدی فینال به صورت اشتراکی توسط امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان انجام شد .

دانلود کلیپ استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان در فینال خنداننده برتر

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter