خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ خنده دار » دور سوم استندآپ کمدی علی مسعودی در خنداننده برتر + فیلم
دور سوم استندآپ کمدی علی مسعودی در خنداننده برتر + فیلم

دور سوم استندآپ کمدی علی مسعودی در خنداننده برتر + فیلم

دانلود دور سوم استندآپ کمدی علی مسعودی در خنداننده برتر کلیپ اجرای علی مسعودی یا علی مشهدی در دور سوم خنداننده برتر در رقابت با امیر مهدی ژوله

استند آپ کمدی علی مسعودی در دور سوم خنداننده برتر

استند آپ کمدی علی مسعودی در دور سوم خنداننده برتر

دور سوم رقابت های خنداننده برتر در برنامه خندوانه با رقابت سنگین و زیبای علی مسعودی معروف به علی مشهدی با امیر مهدی ژوله آغاز خواهد شد .

در شب دهم مهر ماه ( امشب ) دو فیلمنامه نویس معروف که با کنار گذاشتن چهار بازیگر به مرحله نیمه نهایی رسیده اند به دیدار هم خواهند رفت .

علی مسعودی که این روزها طرفداران بسیاری در جای جای ایران پیدا کرده است امشب کار سختی را در مقابل امیر مهدی ژوله که امین حیایی را از گردونه رقابت ها کنار زد خواهد داشت .

علی مسعودی که در مرحله اول از امیر کربلایی زاده را در یک رقابت پر خنده کنار زد در مرحله دوم نیز شقایق دهقان را با کمی حاشیه مغلوب کرد .

علی مسعودی یا علی مشهدی یا علیرضا مسعودی طناز حرفه ای خنداننده برتر با خاطرات پر خنده خود این روزها خنده را به خانواده ایرانیان آورده .

استند آپ کمدی های علی مسعودی بسیار پرطرفدار بوده به گونه ای که برخی بر پیروزی وی در این دوره از رقابت های خنداننده برتر در خندوانه شرط میبندند .

امیدواریم امشب علی مسعودی مثل اجرا های قبل خود در استندآپ کمدی های قبلی در مرحله سوم نیز خنده را بر لبان مردم ایران جاری کند .

دانلود استندآپ کمدی علی مسعودی در خنداننده برتر خندوانه دور سوم

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 1٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter