دور سوم استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله در خنداننده برتر + فیلم

دانلود دور سوم استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله در خنداننده برتر کلیپ اجرای استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله در دور سوم خنداننده برتر خندوانه در رقابت با علی مسعودی

استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله در دور سوم خنداننده برتر

استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله در دور سوم خنداننده برتر

دور سوم رقابت های خنداننده برتر در برنامه خندوانه با رقابت سنگین و زیبای امیر مهدی ژوله و علی مسعودی معروف به علی مشهدی آغاز خواهد شد .

در شب دهم مهر ماه ( امشب ) دو فیلمنامه نویس معروف که با کنار گذاشتن چهار بازیگر به مرحله نیمه نهایی رسیده اند به دیدار هم خواهند رفت .

امیر مهدی ژوله در مرحله نیمه نهایی کار سختی را در پیش رو خواهد داشت چون علی مسعودی یا علی مشهدی با طنازی های خود توانسته است در دل خیلی از ایرانیان خود را جای دهد .

امیر مهدی ژوله که در مرحله اول از سد هومن حاجی عبداللهی بگذرد در مرحله دوم نیز توانست که امین حیایی که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بود با اختلاف حدود صد تایی را از گردونه رقابت های خنداننده برتر حذف کند .

امیر مهدی ژوله که توانسته است با خلاقیت و ایجاد ربط بین تعریف های خود خود را در دل مردم جای کند امشب نیز به طنازی خواهد پرداخت .

امیر مهدی ژوله در دور قبلی در رقابت با امین حیایی با برخی کم لطفی ها از طرف مردم رو به رو شد که مجبور به بستن صفحه اینستاگرام خود شد .

امیدواریم امشب امیرمهدی ژوله با اجرای استند آپ کمدی خود در مرحله سوم خنده را بر لبان مردم ایران جاری سازد .

 

دانلود استندآپ کمدی امیر مهدی ژوله در خنداننده برتر خندوانه دور سوم

منطبق با کلید واژه: کلیپ خنده دارکلیپ هنرمندان