خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » استخر مختلط پسران و دختران تهرانی در استخر مهد کودک + عکس
استخر مختلط پسران و دختران تهرانی در استخر مهد کودک + عکس

استخر مختلط پسران و دختران تهرانی در استخر مهد کودک + عکس

استخر مختلط پسران و دختران تهرانی در استخر مهد کودک شنای مختلط دختران و پسران تهرانی در مهد کودک تهران

جنجال استخر مختلط در ایران هنوز ایجاد دردسر میکند و این بار انتشار عکس های جنجالی استخر مختلط پسران و دختران تهرانی باعث شد تا دوباره جنجال استخرهای مختلط ایران سر و صدا به پا کند .

پسران و دختران تهرانی در استخر مختلط مهد کودک باعث شده تا دوباره جنجال استخر مختلط دختران و پسران در ایران صدا بلند کند و این بار در یک مهد کودک حضور پسران و دختران در استخر جنجال آفرین شد .

استخر مختلط پسران و دختران تهرانی

استخر مختلط

مسئله نظارت بر مهدکودک ها طی سالیان اخیر مورد توجه مردم و رسانه‌ها قرار داشته است چرا که هر از چند گاهی انتشار برخی اخبار قابل تامل از آنچه در مهدکودک های مختلف در سطح کشور می‌گذرد، حکایت از اجرای برخی برنامه‌هایی ضدفرهنگی و گاهاً همراستا با ترویج فرهنگ غربی و ابتذال در میان کودکان داشته است.

برگزاری کلاسهای آموزش رقص برای کودکان در برخی از مهدکودک ها، برگزاری کلاسهای موسیقی یا گاهی انتشار اخبار برخوردهای خشن و تنبیه‌های نامتعارف مربیان مهدکودکها از جمله مسائلی بوده که هر از چندگاهی با رسانه‌ای شدن آنها، مهدکودک ها و به طبع آن سازمان بهزیستی کشور به عنوان متولی رسمی مهدهای کودک، در کانون توجه افکار عمومی قرار گرفته است.

استخر مختلط مهدکودک تهران

استخر مختلط

اما اخیرا در برخی از مهدکودکها، برگزاری برنامه استخر مختلط در جدول برنامه رسمی آنها قرار گرفته است و این مهدها در پناه حاشیه امنی که برای این تخلف خود احساس کرده اند، حتی عکسهای برگزاری برنامه استخر مختلط در مهد کودک خود را نیز با افتخار بر روی وب سایت رسمی خود قرار داده‌‌اند؛ به طور نمونه مهدکودک «ش» در خیابان آفریقای تهران ضمن برگزاری استخر مختلط در برنامه‌های آموزش رسمی خود اقدام به انتشار تصاویر و عکسهای آن نیز بر روی سایت اختصاصی خود کرده است .

استخر مختلط پسران و دختران تهرانی

استخر مختلط

استخر مختلط پسران و دختران تهرانی

استخر مختلط


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter