خانه » اخبار » اجتماعی » از حمله ایرانیان به شکیرا تا پرچم ایران در بازی بارسلونا و رئال مادرید + عکس
loading...

از حمله ایرانیان به شکیرا تا پرچم ایران در بازی بارسلونا و رئال مادرید + عکس

از حمله ایرانیان به شکیرا تا پرچم ایران در بازی بارسلونا و رئال مادرید یک ایرانی در بازی ال کلاسیکو ( بارسلونا با رئال مادرید ) پرچم ایران را تکان میداد

بازی بارسلونا و رئال مادرید که به نام ال کلاسیکو معروف است در 15 فروردین 95 با حاشیه های جالبی برگزار و با برتری رئال مادرید به پایان رسید .

برخی از این حاشیه ها مربوط به ایرانیان بود که از جالب ترین های این حواشی میتوان به حضور بک تماشاگر ایرانی حامی بارسلونا با پرچم ایران در بازی ال کلاسیکو و همچنین حمله ایرانیان به صفحه شکیرا همسر جرارد پیکه بازیکن دفاع تیم بارسلونا پس از باخت تیم بارسلونا به رئال مادرید اشاره نمود .

تیم های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید شب گذشته در حالی به مصاف هم رفتند که یک ایرانی با پرچم ایران شاهد تماشای این بازی حساس بود.

او در جایی نشسته بود و پرچم ایران را تکان می داد که به راحتی قابل دیدن بود.

عکس تماشاگر ایرانی با پرچم ایران در بازی بارسلونا و رئال مادرید را مشاهده میفرمایید .

پرچم ایران در ال کلاسیکو

پرچم ایران در ال کلاسیکو

پس از برد شب گذشته تیم رئال مادرید برابر بارسلونا در ال کلاسیکو، کاربران ایرانی با هجوم به صفحه شخصی شکیرا در اینستاگرام، کامنت های توهین آمیزی روانه وی کردند.

در زیر عکس هجوم کاربران ایرانی به صفحه شکیرا را مشاهده میفرمایید .

هجوم ایرانیان به صفحه شکیرا

هجوم ایرانیان به صفحه شکیرا

این اتفاق پس از آن صورت گرفت که عادل فردوسی پور، گزارشگر بازی رئال مادرید و بارسلونا از عدم حضور  شکیرا ، همسر جرارد پیکه که گل تیم بارسلونا را به ثمر رساند در ورزشگاه ابراز خوشحالی کرد.

البته ناگفته نماند که برخی از ایرانیان از شکیرا بابت این حرکت زشت در صفحه وی عذرخواهی کردند .

گفتنی است در گذشته نیز برخی کاربران فضای مجازی با نام ایران به صفحات شخصی هنرمندان و فوتبالیست های مطرح دنیا حمله کرده اند و از نمونه های آن می توان به صفحه شخصی لئو مسی پس از بازی ایران و آرژانتین در جام جهانی برزیل اشاره کرد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*