ازدواج مرد ژاپنی با عروسک به عنوان همسرش + عکس

ازدواج مرد ژاپنی با عروسک به عنوان همسرش مراسم ازدواج کاندوی مرد ژاپنی 35 ساله با کاتسونه عروسک معروف در فضای مجازی به طور رسمی .

برخی از اخبار انسان را به فکر فرو میبرد که چطور شده است که ما از انسانیت خارج شده ایم .

از همجنس بازی گرفته تا ازدواج با اشیا و موبایل و … همه رفتارهایی عجیب از انسان هاست که واقعا هر انسانی را از انسان بودن شرمنده میکند .

ازدواج مرد با عروسک یکی از رفتارهایی است که بی شک انسانیت را زیر پای گذاشته و اینگونه که پیداست جوامع شرقی و غربی نه تنها مخالفت نمیکنند بلکه حامی هم هستند و اینچنین ازدواج هایی را رسمی میکنند .

ازدواج مرد ژاپنی با عروسک

کاندوی ۳۵ ساله چندروز قبل با عروسکی به نام کاتسونه به طور رسمی ازدواج کرد! کاتسونه شخصیتی در واقعیت مجازی (virtual reality) است که موهای آبی دارد، حرف می زند و آواز می خواند. کاندو با عروسکی که از روی این شخصیت ساخته شده ازدواج کرده است.

او از آن دست مردهایی است که نمی تواند با زن ها ارتباط عاطفی برقرار کند و ریشه این زن گریزی را در رفتار نامنصفانه مدیرش می داند که ۱۰سال قبل با زورگویی او را از کار برکنار کرد. بعد از آن کاندو می گوید که با کاتسونه آشنا شده

و این عروسک آوازخوان در این ۱۰ سال رنج و اندوه او را تسکین داده است. کاندو معتقد است که شاید این ازدواج عجیب باشد اما آدم ها باید ظرفیت خود را برای درک و پذیرش انواع عشق بالاتر ببرند.

در مراسم ازدواج کاندو و کاتسونه ۳۹ مهمان از جمله یک نماینده مجلس حاضر بودند. کاندو و همسر عروسکی اش، مثل هر زوج دیگری حلقه رد و بدل کردند و حتی سند ازدواج هم امضا کردند. هرچند معلوم نیست این سند ارزش قانونی داشته باشد یا نه!

ازدواج با عروسک ازدواج مرد ژاپنی با عروسک ازدواج مرد ژاپنی با عروسک

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث