خانه » اخبار ستارگان » ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان + عکس
loading...

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان + عکس

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان پس از انتشار حدسیاتی از طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان این دو در یونان ازدواج کردند .

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان پس از کش و قوس های فراوان این بار در سایت سینمایی معروف به هم رسیدند و این بار خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان داده شده است .

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

زندگی پرحاشیه رامبد جوان این روزها با تلاطم های فراوانی رو به رو شده است و هر روز اخبار جدیدی از زندگی مجری برنامه خندوانه به گوش میرسد که همه را شوکه میکند .

رامبد جوان که در دو ازدواج اول خود با ماندانا روحی و سحر دولتشاهی با سرانجام خوبی رو به رو نشد و هر دو ازدواج به طلاق ختم شد در ازدواج سوم خود با نگار جواهریان بازیگر زن معروف ایران با حاشیه های فراوانی رو به رو شده است .

رامبد جوان و نگار جواهریان مدت هاست که توسط رسانه ها رصد میشوند تا خبر رسمی ازدواج خود را اعلام کنند اما این دو در این مدت هیچوقت به طور رسمی خبر ازدواج خود را اعلام نکرده اند .

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در یونان

اعلام نشدن ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان حاشیه های فراوانی را برای این دو رقم زده به گونه ای که هر روزه اخباری مبنی بر ازدواج و طلاق این دو به گوش میرسد .

همین چند مدت پیش بود که حدسیاتی در مورد طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان پس از مدت کمی که از ازدواجشان میگذشت در رسانه ها زده شد و رابطه رامبد جوان و همسر سومش را نیز به جدایی ختم میکرد .

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

اما اعلام خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در کشور یونان که توسط سایت مطرح سینمایی ایران اعلام شده بود همه را شوکه کرد .

این سایت از برگزاری مراسم عروسی رامبد جوان و نگار جواهریان در کشور یونان و با حضور بازیگران مطرح ایران خبر داده است .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*