خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » ازدواج با زنان مطلقه عرب شرط دریافت اقامت کویت
ازدواج با زنان مطلقه عرب شرط دریافت اقامت کویت

ازدواج با زنان مطلقه عرب شرط دریافت اقامت کویت

ازدواج با زنان مطلقه عرب شرط دریافت اقامت کویت دریافت اقامت جالب و جنجالی در کشور کویت به شرط ازدواج با زنان طلاق گرفته عرب حاشیه خلیج فارس

به علت فراوانی نفت و زندگی ثروتمند مردم ساکن کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس برخی از مردم ایران گرفته تا مردم کشورهای دنیا علاقه به گرفتن اقامت در این کشورها را دارند که در طرحی جدید و جالب کشور کویت به مردانی که به شرط ازدواج با زنان مطلقه عرب اقامت میدهد .

ازدواج با زن مطلقه

ازدواج با زن مطلقه

پایگاه خبری اخبارالساعه امارات امروز (سه شنبه) نوشت: با زنان مطلقه کشورهای خلیج (فارس) ازدواج کن و اقامت دریافت کن.
 
در این خبر آمده است: بدست آوردن اقامت در همه کشورهای عربی بسیار سخت است و این امر می تواند دریافت اقامت در کویت را آسان نماید.
 
این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می شود، ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود.
 
براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.
 
یک نماینده مجلس کویت سال های قبل در طرحی برای حل معضل زنان مجرد، خواستار صدور قانونی برای امکان ورود ‘همسران زیباروی’ از کشورهای اسلامی و با ویژگی های خاص برای زنان کویتی شده بود.
 
مجلس کویت برای پایان بخشیدن به آنچه ‘بحران زنان مجرد’ نامیده شده در سال های قبل پیشنهادی را ارائه داده بود که بر اساس آن، دولت کویت مکلف می شد به کسانی که تجدید فراش کنند مبلغ 15000 دلار جایزه پرداخت کند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter