خانه » اخبار » اجتماعی » ارزش سر باراک اوباما و دیوید کامرون برای داعش + عکس

ارزش سر باراک اوباما و دیوید کامرون برای داعش + عکس

ارزش سر باراک اوباما و دیوید کامرون برای داعش یک داعشی ارزش سر رئیس جمهور آمریکا باراک اوباما و دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس را 200 دلار تعیین کرد

یکی از اعضای گروهک تروریستی داعش برای سر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس که قبلا توسط داعش ابله خوانده شده بود قیمت 200 دلار را تعیین کرد .

باراک اوباما

باراک اوباما

سایت “مبتدأ” در صفحه خاص خود در پایگاه اجتماعی تویتر نوشت: یک عنصر داعش به نام “ابوجندل سومالی” در نامه ای به زبان انگلیسی نوشت: به هرکس که باراک اوباما و دیوید کامرون را به قتل برساند مبلغ 200 دلار پرداخت خواهد شد.

روزنامه “دیلی اکسپرس” انگلیس در این باره نوشت: این عنصر داعش همچنین دیپلمات های امریکایی از جمله “برت مک گورک” نماینده باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا در ائتلاف بین المللی علیه داعش، سرهنگ “استیو وارن” سخنگوی این ائتلاف بین المللی و “کیمبرلی دوزیر” روزنامه نگار همکار “بی بی سی” که به طور مداوم درباره داعش و گروههای تروریستی دیگر گزارش می نویسد به قتل تهدید کرد.

دیوید کامرون

دیوید کامرون

یادآور می شود گروه داعش پیشتر نیز نخست وزیر انگلیس را “ابله” دانسته و پنج شهروند این کشور را به اتهام جاسوسی اعدام کرده بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*