خانه » فرهنگ و هنر » ادغام شبکه تهران و شبکه بازار در سال 95

ادغام شبکه تهران و شبکه بازار در سال 95

ادغام شبکه تهران و شبکه بازار در سال 95 صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از ادغام قطعی شبکه تهران و شبکه بازار در سال 95 خبر داد

فشار مالی بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران این سازمان را مجبور به تصمیماتی جهت ادغام شبکه های تلویزیون ایران کرده است که اولین حرکت ادغام شبکه پنج یا شبکه تهران با شبکه بازار می باشد که در سال 1395 صورت خواهد پذیرفت .

ادغام شبکه های تلویزیون

ادغام شبکه های تلویزیون

شبکه‌های 5 سیما و بازار، سال آینده در هم ادغام می‌شوند. مدتی است که خبر ادغام شبکه‌های تلویزیونی در سال آینده به گوش می‌رسد که مشکلات مالی سازمان صدا و سیما یکی از دلایل اعمال این طرح عنوان می‌شود. این خبر با اعلام ادغام شبکه‌های بازار و 5 سیما در سال آینده در مراسمی که با حضور خبرنگاران و به همت روابط عمومی سازمان صدا و سیما برگزار شد، به تایید رسید. بر این اساس، شبکه‌ تهران که با عنوان شبکه اقتصادی در زیرمجموعه شبکه‌های سراسری دیده می‌شود، در سال آینده با شبکه بازار که کانالی دیجیتال است و ماموریتی مشابه دارد، ادغام خواهد شد. همچنین در مراسم شامگاه سه‌شنبه 18 اسفند، اعلام شد که شبکه آموزش سیما نیز سال آینده با یکی از شبکه‌ها ادغام خواهد شد. پیش از این مدیر شبکه مستند هم در گفت‌وگویی از ادغام این شبکه در سال آینده خبر داده بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*