خانه » اخبار ستارگان » ادامه فروش آلبوم 25 ادل رکورد زد

ادامه فروش آلبوم 25 ادل رکورد زد

ادامه فروش آلبوم 25 ادل رکورد زد آلبوم 25 ادل که با فروش 3.38 میلیونی در هفته اول توانست رکورد فروش آلبوم را در دنیا تکان دهد باز هم با فروش هفته دوم خود رکورد زد

آلبوم 25 ادل که باعث شگفتی شده و رکورد پر فروش ترین آلبوم جهان را تغییر داد در هفته دوم نیز با فروش بالای خود توانست رکود دیگری را به نام خود اختصاص دهد .

رکورد جدید آلبوم 25 ادل

رکورد جدید آلبوم 25 ادل

آلبوم تازه‌ی ادل تبدیل به نخستین آلبوم موسیقی در آمریکای شمالی شد که در دو هفته‌ی متفاوت فروشی بالای یک میلیون نسخه داشته است.

آلبوم «25» پس از فروش رکوردشکن 3.38 میلیون نسخه‌ای در هفته نخست، در هفته دوم ارائه نیز از مرز فروش یک میلیون نسخه گذر کرده است. به این ترتیب «25» نخستین آلبومی است که از زمان شروع به کار موسسه‌ی نیلسن در سال 1991 تا کنون در دو هفته بالای یک میلیون نسخه فروش داشته است.

آلبوم «25» یک روز مانده به پایان زمان هفته‌ی معیار از سوی نیلسن موزیک (3 دسامبر پایان هفته دوم در نظر گرفته شده بود) بیش از یک میلیون نسخه فروش داشت.

به این ترتیب «25» که با فروش 3.38 میلیون نسخه‌ای خود در هفته نخست بیستمین آلبومی لقب گرفت که در یک هفته بیش از یک میلیون نسخه فروخته است، تبدیل به نخستین آلبومی شد که در دو هفته‌ی متفاوت بالای یک میلیون نسخه فروش داشته است.

فروش نهایی آلبوم «25» در تاریخ 6 دسامبر پس از پایان پردازش داده‌های یک هفته‌ی کامل به دست موسسه نیلسن، در بیلبورد منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*