خانه » اخبار » اجتماعی » احمد آدم بازیگر مصری در لیست سیاه داعش + عکس

احمد آدم بازیگر مصری در لیست سیاه داعش + عکس

احمد آدم بازیگر مصری در لیست سیاه داعش ، گروهک تروریستی داعش برای سر أحمد آدم بازیگر و مجری مصری 250 هزار دلار جایزه تعیین کرده است

گروهک تروریستی داعش که این روزها هر مخالفی را ببیند عزم بریدن سر وی را میکند این بار برای سر أحمد آدم مجری و بازیگر مصری که در چندین مکان بر علیه داعش حرف هایی زده است و داعش را محکوم کرده است جایزه تعیین کرده و احمد آدم را به لیست سیاه خود وارد کرد .

احمد آدم در لیست سیاه داعش

احمد آدم

گروههای تروریستی تکفیری داعش  فعال در سوریه روز گذشته برای ترور یک مجری – بازیگر معروف تلویزیون کشور مصر جایزه 250 هزار دلاری تعیین کردند.

احمد آدم در لیست سیاه داعش

قیمت سر احمد آدم

بنابر این گزارش، این اقدام پس از آن صورت گرفت که “احمد آدم” هنرمند مشهور و محبوب مصری در برنامه های مختلف هنری خود در شبکه های تلویزیونی مصر انتقادات گسترده ای را از گروههای تروریستی تکفیری ارتش آزاد و القاعده در به نابودی کشاندن کشور سوریه و کشتار بی ناهان و همکاری با ترکیه در تخریب کشورهای عربی انجام داده بود. بدنبال این انتقادات، رسانه های رسمی القاعده و ارتش آزاد از تعیین جایزه 250 هزار دلاری برای بریدن سر این هنرمند مصری با پشتیبانی یک تاجر ساکن محلات تحت سیطره تروریستها در شهر حلب خبر داده اند.

احمد آدم در لیست سیاه داعش

احمد آدم

با گذشت 5 سال از بحران در سوریه اقشار مختلف در کشورهای عربی حمایت های قاطع خود را از دولت و ارتش سوریه در نبرد علیه تروریسم تکفیری اعلام کرده و خواستار عزم جدی اتجادیه عرب برای نابودی این گروهها شده اند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*