خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » احضار سوشا مکانی به دادسرا برای انتشار عکس های شخصی اش
احضار سوشا مکانی به دادسرا برای انتشار عکس های شخصی اش

احضار سوشا مکانی به دادسرا برای انتشار عکس های شخصی اش

احضار سوشا مکانی به دادسرا برای انتشار عکس های شخصی اش دادسرای فرهنگ و رسانه به علت انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی وی را احضار کرد

این روزها سنگربان تیم پرسپولیس تهران در حال و روز خوبی به سر نمیبرد از هجوم ها به وی برای بازی ضعیفش در مقابل پدیده تا انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی که هنوز درگیر اتفاقات بعد از آن است خبر از حال و روز بد سوشا مکانی میدهد .

عکس شخصی سوشا مکانی

عکس شخصی سوشا مکانی

 “سوشا مکانی” دروازه بان تیم پرسپولیس تهران که پیش از این به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بود، برای حضور در این دادسرا تنها 5 روز فرصت دارد.

یک منبع آگاه قضایی در گفتگو با میزان گفت: در پی انتشار عکس‌های “سوشا مکانی” در فضای مجازی و احضار وی به شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی در دادسرای فرهنگ و رسانه بازیکن پرسپولیس و دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران برای معرفی خود تنها 5 روز فرصت دارد.

وی افزود؛ در صورتیکه مکانی خود را در این 5 روز که یک روز آن هم گذشته خود را به مقام قضایی معرفی نکند، حکم جلبش صادر خواهد شد.

گفتنی است؛ ساعاتی پیش برخی رسانه‌ها به نقل از یک فرد مسئول در فدراسیون فوتبال از تبرئه سوشا مکانی در فدراسیون فوتبال خبر داده بودند که این خبر هیچ ارتباطی به احضار وی به دادسرای فرهنگ و رسانه ندارد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter