خانه » اخبار ستارگان » احضاریه دادگاه مهراب قاسم خانی به سبک احضاریه علی دایی + عکس
احضاریه دادگاه مهراب قاسم خانی به سبک احضاریه علی دایی + عکس

احضاریه دادگاه مهراب قاسم خانی به سبک احضاریه علی دایی + عکس

احضاریه دادگاه مهراب قاسم خانی به سبک احضاریه علی دایی مهراب قاسم خانی نویسنده ایرانی با انتشار عکس احضاریه دادگاه برای کمک های مردمی جمع شده برای زلزله زدگان سرپل ذهاب از آن دفاع کرد .

زلزله سرپل ذهاب که سال پیش اتفاق افتاد در تلخی هایی که پشت آن داشت حاشیه هایی نیز در پی داشت .

جمع آوری کمک های مردمی توسط برخی از ستارگان معروف به سلبریتی ها از گوشه و کنار ایران و حتی دنیا حاشیه های زیادی را ایجاد کرد .

مهراب قاسم خانی و علی دایی دو تن از ستارگانی بودند که به جمع آوری کمک های مردمی پرداختند که پیگیری ها برای پرداخت یا عدم پرداخت این کمک ها به مردم سرپل ذهاب موجب شد تا دادگاه احضاریه ای به این دو ستاره بفرستند .

احضاریه مهراب قاسم خانی

علی دایی از احضاریه دادگاه عصبانی شده و حتی این احضاریه با واکنش برخی دیگر از سلبریتی ها رو به رو شد اما مهراب قاسم خانی با این احضاریه برخورد بهتری داشته و از پیگیری ها تشکر کرد .

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس بالا نوشت :

از اینا برای منم ا‌ومد… راستش حس بدی داشت. شاید شکل بدی داشت… ولی اشکالی نداره. اتفاقاً به نظرم نظارت کردن کار خیلی درستیه. به هر حال پول هایی از مردم جمع آوری شده که قرار بوده در موارد خاصی هزینه بشه. اگه کسی هم این وسط کلاه برداری و دزدی انجام داده باید مجازات بشه، چون هم از اعتماد مردم سو استفاده کرده، هم به اعتبار همکاران خودش لطمه زده. فقط… من دو تا سوال کوچیک هم دارم.

سوال اول: همونطور که با این حساسیت با سلبریتی ها برخورد میشه، با مسئولینی که در همین رابطه کوتاهی کردن هم برخورد شده؟ چه اونهایی که به دلیل عدم نظارت به ساخت و ساز های غیر اصولی و غیر استاندارد باعث افزایش خسارات و تلفات شدن، چه اونها که پس از زلزله به وظائفشون در قبال زلزله زدگان عمل نکردن؟!؟!

سوال دوم: از اونجایی که بعضی از نمایندگان و مسئولین در مصاحبه های متعدد اعلام کردن که سلبریتی ها میلیارد ها تومن پول مردم رو خوردن، اگه نتیجه این تحقیقات منجر به کذب بودن ادعای این عزیزان شد، با همین جدیت برای اعاده حیثیت این چهره ها اقدام میکنید؟

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است