ابراز علاقه دونالد ترامپ به حسن روحانی + عکس

ابراز علاقه دونالد ترامپ به حسن روحانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتی از حسن روحانی با نام مرد دوست داشتنی یاد کرد .

دونالد ترامپ که از زمان سر کار آمدنش به عنوان رئیس جمهور آمریکا یکی از پرحاشیه ترین افراد روی زمین بوده است این بار با حرف های عجیب خود حاشی ساز شد .

توئیت جنجالی دونالد ترامپ با متنی جالب در مورد ایران و حسن روحانی رئیس جمهور ایران منتشر شد که از نکات جالبش ابراز علاقه دونالد ترامپ به حسن روحانی بود .

عدم تمایل به دیدار با حسن روحانی در مجمع سازمان ملل و همچنین لقب مرد دوست داشتنی به حسن روحانی از نکات جالب توئیت دونالد ترامپ بوده است .

تعریف دونالد ترامپ از حسن روحانی

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان برای شرکت در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده است . دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که قبلا چندین بار درخواست دیدار و مذاکره با روحانی را کرده و با پاسخ رد روبرو شده است با انتشار پیامی در توییتر اعلام کرده علیرغم درخواست ها قصد ندارد با روحانی دیدار کند . توییت ترامپ درخصوص دیدار با رئیس جمهور ایران را در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین توییت خود در آستانه برگزاری اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک نوشت: «علی رغم درخواست ها، من قصد ندارم با حسن روحانی رئیس جمهور ایران دیدار کنم. شاید (این دیدار) روزی در آینده باشد. من مطمئن هستم او یک مرد کاملا دوست داشتنی است!»

تعریف دونالد ترامپ از حسن روحانی

نشست امسال، هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد است. ۱۹۳ کشور عضو سازمان ملل هستند که نمایندگان همه آنها در مجمع عمومی امسال حضور دارند اما همه این نمایندگان در سطح سران نیستند.

«حسن روحانی»، «دونالد ترامپ» و «امانوئل ماکرون» از جمله سران شرکت کننده در نشست امسال هستند اما سران برخی دیگر از کشورها همچون «ولادیمیر پوتین» و «آنگلا مرکل» ترجیح داده‌ اند وزرای خارجه خود را به این مجمع بفرستند.

از امروز سه‌ شنبه نمایندگان کشورها از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب به وقت نیویورک (۱۶:۳۰ روز سه شنبه تا ۴:۳۰ صبح روز چهارشنبه به وقت تهران) در صحن بزرگ سازمان ملل به سخنرانی خواهد پرداخت. نماینده هر کشور ۱۵ دقیقه وقت سخنرانی دارد اما آنان اغلب بیشتر از وقت خود سخنرانی می‌کنند.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه