خانه » فال » آیا متولدین خرداد زود عاشق می‌شوند؟

آیا متولدین خرداد زود عاشق می‌شوند؟

آیا متولدین خرداد زود عاشق می‌شوند؟: افرادی که به طالع‌بینی اعتقاد دارند، معتقدند که متولدین هر ماه ویژگی‌های شخصیتی متفاوتی دارند. در این مطلب خواهید خواند که آیا متولدین خرداد خیلی زود عاشق می‌شوند؟

840x492_article_image_1496738925

اگر از طرفداران طالع‌بینی و شخصیت‌شناسی هستید، حتما دوست دارید گاهی درباره‌ی ویژگی‌های شخصیتی متولدین ماه‌های مختلف بخوانید تا آن‌ها را با ویژگی‌های خود یا اطرافیانتان تطبیق دهید. حتی افرادی هم هستند که ویژگی‌های منفی و مثبت افراد را به ماه تولدشان ربط می‌دهند. در این سری مطالب در بنیتا، برای طرفداران طالع‌بینی و شخصیت‌‌شناسی، به ویژگی‌های شخصیتی متولدین ماه‌های مختلف از جنبه‌های گوناگون و طالع‌بینی‌های سرگرم‌کننده می‌پردازیم. در مطلب امروز این سوال را بررسی می‌کنیم؛ آیا متولدین خرداد زود عاشق می‌شوند؟

 

landscape_nrm_nrm_1423840661-graphichoroscopescombos-geminid

در حقیقت متولدین خرداد برای عاشق شدن نیازی به زمان طولانی ندارند. بیایید این‌گونه به قضیه نگاه کنیم. تصور کنید مدت زیادی است که آب نخورده‌اید پس وقتی چشمتان به آب می‌افتد، حتی اگر آب تمیزی نباشد، شروع به نوشیدن می‌کنید. متولدین خرداد ممکن است گاهی تصور کنند آن‌طور که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرند، بنابراین ممکن است به افرادی علاقمند شوند که برای آن‌ها چندان احترامی قائل نیستند. به عبارت دیگر، متولدین خرداد زود عاشق می‌شوند. پس باید مراقب باشند تا عاشق فرد نامناسبی نشوند. متاسفانه این ویژگی متولدین خرداد ممکن است باعث آسیب دیدن آن‌ها شود و متولدین این ماه باید برای عاشق شدن زمان بیشتری را صرف کنند زیرا عشق ناخودآگاه روی نمی‌دهد بلکه یه اتفاق کاملا ارادی است؛ پس باید بدانند که ابتدا باید به خود اجازه‌ی عاشق شدن بدهند.

اما شاید جالب باشد بدانید که متولدین خرداد در حقیقت عاشق یک شخص نمی‌شوند. بلکه عاشق ویژگی‌های ایده‌آلی می‌شوند که به آن شخص نسبت می‌دهند. درواقع آن‌ها عاشق شخصیتی می‌شوند که خود از آن فرد ساخته‌اند. آن‌ها از آن شخص استفاده می‌کنند تا امیدها، آرزوها و ایده‌آل‌هایشان را در او بیابند. این ممکن است پایان تلخی داشته باشد و در آخر احساس کنند مورد سواستفاده قرار گرفته‌اند و بدترین قسمت آن‌جاست که شروع به سرزنش کردن خودشان می‌کنند.

متولدین خرداد باید بدانند که مهم‌ترین مسئله در عاشق شدن این است که یک فرد را برای آن چیزی که واقعا هست دوست داشته‌ باشند. اگر با دیدن یک نفر تصور کنند که او کامل و بی‌نقص است، با پدیدار شدن عیوب آن فرد شکست سختی خواهند خورد.

متولدین خرداد ممکن است دائم در تلاش باشند تا رضایت دیگران را جلب کنند. در این صورت افراد عاشق خود واقعی آن‌ها نمی‌شوند بلکه عاشق یک شخصیت ساختگی خواهند شد. به جای این‌ کار باید سعی کنند خودشان باشند حتی اگر باعث جلب رضایت دیگران نشود. اگر خودشان باشند و تلاش نکنند برای رضایت دیگران تظاهر کنند، می‌توانند افراد بهتری را به خود جذب کنند. راز یک رابطه‌ی موفق برای همه، نه فقط متولدین خرداد این است که از دروغ فاصله بگیرند. اگر دائم در تلاش باشید رضایت افراد مختلف یا حتی فردی که فکر می‌کنید عاشقش شده‌اید را جلب کنید، اساس رابطه‌ی خود را بر دروغ بنا کرده‌اید.

در نهایت باید به این نکته توجه کنند؛ اگر متولدین خرداد نمی‌خواهند خیلی زود عاشق شوند، باید روی واقعیات تمرکز کنند. واقعیت ممکن است تلخ باشد و باعث شود فرد مورد نظر آن‌ها با ایده‌آل‌هایشان فاصله داشته باشد. اما اگر افراد را به خاطر آن چیزی که واقعا هستند دوست داشته باشند، می‌توانند رابطه را براساس واقعیت و صداقت بنا کنند نه فقط بر اساس علاقه و فانتزی‌های زندگی.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*