آیا سریال پدر ادامه دارد؟/فصل دوم سریال پدر

آیا سریال پدر ادامه دارد؟ به گزارش اولی ها: می توان سریال پدر را  به عنوان یکی از پربیننده ترین سریال های سال های گذشته صدا و سیما نامید. این سریال که هرشب از شبکه دو در حال پخش بود دیشب با پخش قسمت ۳۲ به پایان رسید و پایان آن به گونه ای بود که این سوال را در بین بینندگان خود به وجود آورد که آیا سریال ادامه خواهد داشت و یا به عبارتی فصل دوم آن ساخته خواهد شد یا نه؟

فصل دوم سریال پدر

فصل دوم سریال پدر

طی روزهای گذشته هم شایعاتی در مورد زنده بودن کارکتر حامد در سریال در فضای مجازی مطرح بود که این موضوع و پایان مشکوک سریال این گمانه زنی ها را بین مردم بوجود آورده است که احتمالا فصل دوم سریال پدر نیز ساخته خواهد شد و داستان آن هنوز به پایان نرسیده است.

در قسمت آخر سریال پدر دیدیم که بعد از رضایت مسعود پسر عموی لیلا و دستگیری توفیق و اعتراف به قتل ناصر ، لیلا از زندان آزاد شد و پیش خانواده اش برگشت.

همچنین حاج علی سهم الارث دخترش عاطفه را نیز بهش میده و کارخانه رو به لیلا و دخترش عاطفه و دامادش محسن می سپاره و شریفه نیز مدیریت خیریه را به لیلا می سپاره.

سکانس بحث برانگیز قسمت آخر این سریال زمانی هست که گوشی محل کار لیلا زنگ میخوره و گوشی را برداشت و گفت بله ، ـ سلام من حامدم ـ واین آخرین جمله سریال پدر بود و این سریال با چهره حیرت زده لیلا به پایان رسید .

لیلا بعد از جواب دادن به شدت تعجب میکنه و حالت عجیبی پیدا میکنه و در همان حین سریال تموم میشه و همین سکانس و همچنین جمله پایانی سریال که نوشته و این پایان نیست… باعث بوجود آمدن این سوال میشه که آیا فصل دوم سریال نیز ساخته خواهد شد یا نه که احتمالا بزودی دست اندرکاران و سازندگان سریال پدر به این سوال پاسخ خواهند داد.

فصل اول سریال درحالی به پایان رسید که مشخص نشد فردی که با لیلا تماس گرفته چه کسی بوده و آیا حامد زنده است یا خیر؟

برخی بینندگان عقیده دارند حامد زنده است و در ثانیه پایانی سریال او‌ به لیلا تلفن کرده است. برخی دیگر نیز نه تنها زنده بودن حامد را نمی پذیرند بلکه معتقدند حاج علی و همسرش هم تصادف کرده و فوت شده اند و تلفن آخر برای دادن این خبر بوده است.

فصل دوم سریال پدر

فصل دوم سریال پدر

فصل دوم سریال پدر ساخته خواهد شد

طبق اعلام حامد عنقا، فصل دوم سریال تلویزیونی «پدر» ساخته خواهد شد.

سریال تلویزیونی «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و کارگردانی حامد عنقا پس از پخش از شبکه دوم سیما به یکی از سریال‌های جنجالی تلویزیون ایران تبدیل شد. این سریال تلویزیونی به تازگی به پایان رسیده است اما طبق اعلام حامد عنقا، نویسنده سریال، فصل دوم سریال «پدر» ساخته خواهد شد. عنقا در این باره می‌گوید: خوشبختانه سریال «پدر» با پخش از شبکه دو سیما در بازه زمانی ۲۵ تیر تا ۷ شهریور خیلی زود به یکی از سریالهای پرمخاطب تلویزیون تبدیل شد که این موضوع باعث خرسندی تیم سازنده و به طبع آن مدیران رسانه ملی شد.

عنقا در ادامه گفت: پیرو همین استقبال مدیران شبکه دو سیما به ما پیشنهاد داده‌اند ادامه «پدر» با محوریت نقش پدر در جامعه امروز ایرانی ساخته شود و ما هم برای نگارش و آماده کردن مقدمات ساخت فصل دوم آمادگی داریم.

حامد عنقا که علاوه بر نگارش، تهیه‌کنندگی این سریال را هم برعهده داشت، گفت: فصل جدید بر نقش شخصیت پدر با حضور مهدی سلطانی تاکید خواهد داشت و قصه ای که نوشته شده است هیچ وابستگی به دیگر بازیگرها به جز این شخصیت و کاراکتر مادر با بازی لعیا زنگنه ندارد و قصه به شکل دیگری از نگاه یک پدر در جریان دیگری اتفاق می‌افتد.

عنقا مدتی پیش نیز گفته بود که سریال پدر،اسپین آف سریال تنهایی لیلا است. این سریال با بازی ریحانه پارسا، سینا مهراد، مهدی سلطانی و لعیا زنگنه ساخته شده است. نظر شما کاربران اولی ها درباره صحبت‌های حامد عنقا و سریال «پدر» چیست؟

در صورتی که اخبار جدیدی در مورد این موضوع منتشر شود در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

منطبق با کلید واژه: سریالفرهنگ و هنر