خانه » اخبار » آکیلیس، گربه پیشگوی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه + تصاویر

آکیلیس، گربه پیشگوی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه + تصاویر

آکیلیس، گربه پیشگوی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه + تصاویر به گزارش اولی ها: گربه ها دارای توانایی ذاتی برای نفوذ در روح انسان هستند و ستاره های آنها خیلی عمیق هستند، حتی تعجب می کنید که حتی آنها می توانند فکر شما را بخوانند. امسال گربه ای که معلوم نیست از کجا آمده است به پیشگویی مسابقات جام جهانی می پردازد. این حیوانات که به عنوان حیوانات پیشگو معروف هستند می توانند با پیشگویی های خود موضوع و سرتیتر روزنامه ها قرار بگیرند در حالی که در بسیاری اوقات پیش بینی های آنان در حدی که رسانه ها بدان می پردازند دقیق نیست.

آکیلیس، گربه پیشگو

آکیلیس، گربه پیشگو

گربه امسال که مسابقات مهم جام جهانی 2018 روسیه را پیش بینی می کند آکیلیس نام دارد و تا بحال توانسته مسابقات را پیش بینی نماید. آکیلیس یک گربه کر است به دلیل پیش بینی صحیح خود برای مسابقه افتتاحیه مشهور شد. در مقابل او دو ظرف غذا گذاشته شد که پرچم تیم روسیه و عربستان بر روی آن قرار داشت. وی با رفتن به سمت پرچم روسیه این تیم را به عنوان پیروز میدان انتخاب نمود.

آکیلیس، گربه پیشگو

آکیلیس، گربه پیشگو

آکیلیس، گربه پیشگو

آکیلیس، گربه پیشگو

همانطور که می دانید نتیجه بازی درنهایت 5 بر 0 به سود تیم روسیه رغم خورد. اما ماجرای پیش بینی های این گربه پایان نداشت و برای بازی ایران و مراکش آکیلیس ایران را انتخاب نمود که در نهایت ایران با تک گل دقیقه 94 توانست پیروز میدان شود.

همچنین بخوانید: شعار‌ تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه

بیشتر بخوانید: عکس های تماشاگران ایرانی در ورزشگاه بازی ایران و مراکش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*