خانه » اخبار ستارگان » آنا ایوانوویچ زیباترین دختر دنیا از دید دونالد ترامپ + عکس
آنا ایوانوویچ زیباترین دختر دنیا از دید دونالد ترامپ + عکس

آنا ایوانوویچ زیباترین دختر دنیا از دید دونالد ترامپ + عکس

آنا ایوانوویچ زیباترین دختر دنیا از دید دونالد ترامپ آنا ایوانوویچ Ana Ivanovic تنیس باز زن که از نگاه دونالد ترامپ زیباترین زن ورزشکار دنیاست .

با اینکه هر ساله زیباترین زنان دنیا در هر رشته ای توسط مجلات مختلف معرفی میگردند اما انتخاب زیباترین دختر دنیا از منظر دونالد ترامپ بسیار سخت است .

زیباترین دختر دنیا

آنا ایوانوویچ

آنا ایوانوویچ تنیس باز زن مطرح دنیا این روزها با پیروزی دونالد ترامپ بر سر زبان ها افتاده زیرا لقب زیباترین دختر ورزشکار دنیا را از وی دریافت کرده است .

زیباترین دختر دنیا را هر ساله در مجلات مختلف با نام های متفاوت مشاهده میکنیم و این دختران زیبا در هر رشته ای توسط مجله اختصاصی آن رشته اعلام میگردند .

آرزوی هر دختری بودن نامش میان زیباترین دختران دنیا است اما مجلات معتبر با روش های خاص خود و گزینش های خاص خود به انتخاب زیباترین های میپردازند .

در انتخابات آمریکا مشخص شد که دونالد ترامپ نیز طبع خوبی برای پیدا کردن زیباترین زنان دنیا را دارد و هر کجا دختر زیبایی ببیند قطعا به شراغش خواهد رفت .

مطرح شدن 12 شکایت دختران و زنان از دونالد ترامپ برای سواستفاده جنسی از آنها خود نشانگر طبع زیباپسند دونالد ترامپ دارد .

آنا ایوانوویچ و دونالد ترامپ

آنا ایوانوویچ و دونالد ترامپ

آنا ایوانوویچ با پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به شدت مورد توجه قرار گرفت و این توجه به علت لقبی بوده که دونالد ترامپ به وی داده بود .

چند سال قبل از اینکه ترامپ وارد حوزه انتخابات ریاست جمهوری شود در جواب سوال خبرنگار مبنی بر اینکه از نظر شما زیباترین زن ورزشکار جهان چه کسی است ؟ ترامپ در جواب گفت : از نظر من زیباترین زن ورزشکار جهان کسی نیست جز آنا ایوانوویچ .

همین مصاحبه کافی بود تا با پیروزی ترامپ تمام رسانه ها به فکر آنا ایوانوویچ بیفتند و وی را عشق دونالد ترامپ لقب دهند .

البته با توجه به اینکه دونالد ترامپ از نزدیک با آنا ایوانوویچ رابطه داشته شاید فردا از پرونده جدیدی از سواستفاده جنسی دونالد ترامپ رونمایی گردد .

آنا ایوانوویچ Ana Ivanovic متولد 6 نوامبر 1987 در صربستان می باشد که هم اکنون 29 ساله است .

آنا از تنیس بازان زن مطرح دنیاست که در مسابقات مختلف تنیس در دنیا جوایزی را دریافت کرده است .

گفتنیست که آنا ایوانوویچ با باستین شواین اشتایگر Bastian Schweinsteiger بازیکن مطرح فوتبال آلمان و بازیکن حال حاضر منچستر یونایتد انگلیس ازدواج کرده است .

آنا ایوانوویچ و همسرش باستین شواین اشتایگر

آنا ایوانوویچ و همسرش باستین شواین اشتایگر

آنا ایوانوویچ و همسرش باستین شواین اشتایگر در سال 2016 با هم ازدواج نمودند .

اینگونه که پیداست عشق دونالد ترامپ در سال 2016 ازدواج کرده است و همسر آنا ایوانوویچ هم شخص بزرگ و مشهوریست پس دونالد ترامپ باید دنبال عشق دیگری باشد .


شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است