آموزش کتک زدن زن توسط شوهر + عکس

آموزش کتک زدن زن توسط همسر
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵-۰۲-۲۳
2096 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

آموزش کتک زدن زن توسط شوهر خالد السغبی مشاور خانواده عربستانی در مورد چگونگی کتک زدن زن توسط همسر کلیپ منتشر کرده است مفتی های وهابی و حرف های جالبشان […]


آموزش کتک زدن زن توسط شوهر خالد السغبی مشاور خانواده عربستانی در مورد چگونگی کتک زدن زن توسط همسر کلیپ منتشر کرده است

مفتی های وهابی و حرف های جالبشان بر روی افکار مشاورین و مردم عربستان تاثیر بسزایی داشته اند به گونه ای که مشاور خانواده عربستانی نیز کلیپی در مورد نحوه کتک زدن زنان منتشر کرده تا مردان به درستی همسر خود را کتک بزنند .

آموزش کتک زدن زن توسط همسر

آموزش کتک زدن زن

یک مشاور خانواده در عربستان سعودی به تازگی ویدیویی را منتشر کرده که در آن پیرامون کتک زدن همسر صحبت می‌کند. او به پاسخ این سوال می‌پردازد که “همسران خود را چگونه کتک بزنید؟”

خالد السغبی در شروع صحبت‌هایش می‌گوید که «می‌دانم این مسئله تا چه اندازه حساس است و می‌تواند خطرات زیادی را در پی داشته باشد… اما ان شاء الله از این پل خطرناک به سلامت عبور خواهیم کرد.»

آموزش کتک زدن زن توسط همسر

آموزش کتک زدن زن

این ویدیو در اوایل سال جاری میلادی منتشر و سپس توسط موسسه تحقیقاتی خاورمیانه در واشنگتن ترجمه شد. السغبی می‌گوید که «هدف از این کار تربیت است و نه ابراز خشونت… در مسئله کتک زدن همسر تمام ضوابط اسلامی باید رعایت شود.»

این مشاور خانواده البته تاکید دارد که نباید عمل کتک زدن همسر را با چوب محکم یا جسم تیزی انجام داد و به جای آن باید از ترکه یا دستمال استفاده کرد.

آموزش کتک زدن زن توسط همسر

آموزش کتک زدن زن

خالد السغبی می‌گوید: «متاسفانه امروزه برخی از مردان از چوب محکم برای کتک زدن همسرانشان استفاده می‌کنند، در حالی که باید از جسمی نرم مانند ترکه یا دستمال استفاده شود… هدف این است که زن نسبت به اشتباهی که مرتکب شده تنبیه شود.»

آقای السغبی می‌گوید: «مرد پیش از شروع تنبیه باید همسرش را نسبت به وظایفش و همچنین حقوق مرد با توجه به قوانین شریعت آگاه کند.» او سپس می‌گوید که مرد می‌تواند در تخت به همسر خود پشت کند و یا حتی جدا بخوابد اما نباید به جای دیگری برود، زیرا هدف تنها تنبیه همسرش است.

او همچنین در مورد اصلی‌ترین دلایل کتک زدن زن می‌گوید که بحث و مجادله بین زن و شوهر اولین دلیل برای این کار است. او می‌گوید: «متاسفانه، برخی از زنان می‌خواهند زندگی برابری با شوهران خود داشته باشند… این مشکل بسیاری جدی است.»

آموزش کتک زدن زن توسط همسر

آموزش کتک زدن همسر

خالد السغبی در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید که گاهی اوقات زنان خودشان مرتکب اشتباهی می‌شوند که در نهایت موجب به کتک خوردنشان می‌شود. از طرف دیگر، در برخی مواقع زنان شوهرهایشان را به خاطر «تربیت نامناسبِ» آن‌ها تنبیه می‌کنند. دلیل این مسئله این است که پدر آن مرد مادرش را کتک می‌زده و او نیز همین رفتار را تقلید کرده است.

السغبی در پایان می‌گوید که برخی زنان «متاسفانه» کاری می‌کنند که شوهرشان برای کتک زدنشان ترغیب شوند.

۳۹ دیدگاه برای “آموزش کتک زدن زن توسط شوهر + عکس”

 1. M گفت:

  چرا انقدر تو دین اسلام تبعیض بین زن و مرد وجود داره چرا مرد میتونه زنو بزنه ولی زن نمیتونه چرا باید دیه زن نصف مرد باشه چرا مرد رویه زن تسلط داره چرا مرد میتونه چهارتا زن داشته باشه وکلی چرایه دیگه من واقعا واسه زنایی که دوست دارن شوهراشون روشون تسلط داشته باشن و بزننشون متاسفام ما دختراهم انسان هستیم وباید حقوقمون با مرد ها برابر باشه

  • M گفت:

   تنها یک دلیل داره و اینم اونه که تمام دین ها توسط مردان آورده شده.پس کاملا هم طبیعیه که بیش تر قوانین واحکام دین رو به نفع خودشون بیان کنن.

  • R گفت:

   سلام من همسرم روم تسلط داره اسپنک م میکنه فلکم میکنه تنبیه میکنه و اصلن از زندگیم ناراضی نیستم چون مرد باید زن رو بزنه و من اینو از جانب خودم قبول کردم

 2. تصمیم کبری گفت:

  این تجربه شخصی خودمه،چون یه مدت به فمنیست وبرابری مردوزن درهمه چیزمعتقدوبااحکام اسلامی غریبه بودم امادرآخردیدم که دودش به چشم خودم رفته وحالابه این نتیجه رسیدم که افکارمضخرف غربی درجامعه مانتیجه اش ازهم پاشوندن کانون گرم خانواده هابودگسترش فساداخلاقی وخیانت همسران به یکدیگربود،حالامتوجه شدم که بایدبرگردیم به همون زندگی های سالم ایرانی-اسلامی!که زن ومرد،درجایگاه درست خودقرارداشتند!متوجه این نکته شدم که احکام اسلامی حتی تنبیه بدنی یااجراء شلاق برخلاف ظاهرترسناکش برای جلو گیری ازگسترش فساددر جامعه ماازجمله خیانت اخلاقی همسران به همدیگربودکه درجامعه مابیدادمی کنه!متوجه این نکته شدم که احکام دین وتنبیه بدنی دراسلام مثل یه داروی تلخ امادرعین حال درمانگرهست برخلاف زندگی به سبک غربی که مانندیک نوشیدنی فریبنده اماسمی وخواب آورهست وهرچه زودتربایدازخواب غفلت بیدارشویم

 3. فاطمه گفت:

  سلام به نظر من با اینکه یک دختر هستم اسلام از این جهت حرف به حقی زده. البته این مسئله شاید برای هر زنی خوب نباشه خیلی خانمها غرور دارن و ممکنه با همچین رفتاری خیلی ناراحت بشن. ولی من خودم اگه روزی ازدواج کنم دلم میخواد حتما همسرم رو در نقش یک مرد قوی ببینم که در صورت لزوم تنبیهم هم میکنه. به نظرم این زندگی آرامش و امنیتش بیشتره تا زندگی هایی که مرد و زن برابرن. اینکه بدونی مرد مراقب زندگی هست و اجازه نمیده مثلا لجبازی یا احساسات من نوعی به عنوان یک زن رابطه رو خراب کنه چیز خوبیه و حتی گاهی خیلی لازم. بعدم وقتی عشق باشه و هدف از کتک هم تنبیه و تربیت باشه به نظرم لازم نیست آدم ناراحت بشه و باید خودشو در اختیار شوهرش بذاره و به حتی کتک زدنشم اعتماد کنه. این نظر منه

  • تصمیم کبری گفت:

   دقیقامن هم نظرشما رو دارم!تنبیه بدنی بعضی وقتهابرای خطاهاواشتباهات بد نیست که حتی بعضی وقتهاهم کاملابجا ولازمه امانه درحدی که آدم جونش دربیاد!یاموقع خشم وعصبانیت نبایدکتک بزنندکه باضربه مشت به لب وچشم و بینی آسیب برسه بنظرم تنبیه شدن همراه باآموزش کنترل خشم و عصبانیت یا قؤائدوقانون روشهای تنبیه کردن به مردهاخیلی بهتر از آموزش ندادن و به دنبال آن آسیب و صدمه جدی به سرو صورت هست!

  • M گفت:

   متاسفم برات/:

  • M گفت:

   شما احتمالا دچار یک بیماری روانی به نام مازوخیسم هستید. یعنی کسانی که آزار دیدن را دوست دارند.به نظر من بهتره به یک روانپزشک مراجعه کنید.انشاء الله خدا شفا بده.

  • Arfe گفت:

   منم همین نظر و دارم به نظرم مرد حق مسلم داره زنش و تنبیه کنه و من آرزو مه نامردم منو تنبیه های مختلف کنه مخصوصا اسپنک م کنه که الحمدالله بیشتر موقع ها من دارم توسط نامردم جلوی جمع تنبیه های مختلف میشم مثله اسپنک و فلک التماس کردن (به پای شوهرم افتادن)بعضی اوقات برده اش میشم و اون اربابم و من نباید از فرمانش سر پیچی کنم بعضی اوقات تا اون اجازه نده من نباید لب به چیزی بزنم هر موقع می ریم با هم رستورانی جایی یا با هم می ریم مهمونی فرقی نداره اول اون باید بخوره بعد اگر دلش خواست اجازه بده من بخورم و من از زندگیم خیلی هم راضیم .نگران نباشید به چند تاروانپزشک م مراجعه کردم گفته اتفاقا زندگیت با ارامش تره

  • مبینا گفت:

   من واقعاموافق نظرشماهستم.بنظرمنم زن بخاطر روح لطیفش برخوردهاوتصمیم هایی ازروی احساس میگیره که گاهیی اوقات واقعا به زندگی مشترک لطمه میزنه.من شوهرم واقعامردخوب ومهربونیه ووقتی اشتباهیی ازمن سرمیزنه تنبیهم نمیکنه ولی من خودم ترکه ودستبندوپابند میدم بهش وازش خواهش میکنم تنبیهم کنه تاحس کنم شوهرم مراقبونگرانه منوزندگیمونه ووقتیم که تنبیهم میکنه بعدهرضربه ی ترکه ازش تشکرمیکنم

 4. زیبا احمدپور از تبریز گفت:

  خیلی جالب بود

 5. محمد جواد گفت:

  زنا همیشه دوینن وبا رفتارشون فسادو حاکم کردن بر جامعه انقد عقده دارن که بخشش تو خونشون نیس و انقد وحشین که فقط جیق میزنن خدا هیچ ماده ای رو نصیبه هیچ اقایی نکنه

  • M گفت:

   اول شما جزو طبقه sexism قرار می گیرید یعنی کسانی که نژاد و جنس خود را برتر میدانند.
   امیدوارم هر چه زود تر برای درمان و اصلاح این مرض اقدام کنید.

 6. sh گفت:

  تا وقتی که نفهمیدیم زن و مرد،هردو انسانن و هیچکدوم حق تنبیه و زدن همدیگرو ندارن،بایدم یه عده نر و مرد عقب مونده از این توحش علیه انسانیت دفاع کنن،،چرا نباید برای اشتباهات مردا اونارو تنبیه کرد؟؟چرا مرد ها رو که اینقدر باعث وحشی گری و ظلم و فساد تو دنیا شدن رو نباید تنبیه کرد؟؟این دین مردهارو شبیه حیوان کرده و با مجوز به شهوترانی و وحشی گری اون ها رو ازبعد انسانیشوخارج کرده.آرزو میکنم زنانگی و انسانیت همه جا گسترش پیدا کنه تا شاهد دنیای بهتری برای زنان و کودکان بی گناه در این جهان باشیم..

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   کی گفته مردان نباید تنبیه بشن ؟
   کی گفته وحشی گری برخی مردان بدون برخورد میمونه ؟
   چرا از طرف خودتون قانون اضافه میکنید و به دین میچسبونید و در آخر رای صادر میکنید و محکوم میکنید ؟
   اگر توجه کنید کسانی که در دنیا دارند وحشی گری میکنند و ظلم و ستم میکنند مسلمون نیستند و اصلا دین دار نیستند چون تمام دین ها انسان رو از خوی وحشی گری منع میکنه نه اینکه به اون سمت میخونه .
   همین دین اسلام میگه اگر شما ندای یک مظلوم رو بشنوی و ساکت باشی شما هم در ظلم سهیمی همین جمله به زیبایی به این اشاره میکنه که باید حق ظالم رو کف دستش گذاشت و نباید سکوت کرد حالا شما خودتون قانون جدید مینویسید از سمت خودتون اضافه میکنید و میچسبونید به دین و بقیه ماجرا .
   اطلاعاتتون فوق العاده از دین پایینه خواهشا اول برید چند تا کتاب در مورد دین بخونید بعد یهو بیاید قانون به اسم دین ثبت کنید و بکوبید .
   نه تنها دین اسلام بلکه تمام دین های الهی مخالف جنگ و خونریزی هستند اما انسان های بی دین بدون توجه به انسانیت و شرافت شروع به جنگ و خونریزی میکنند و برای توجیه اعمال زشتشون خودشون رو به دین میچسبونند .
   اگر همین ها رو هم نمیدونید دیگه واقعا فاجعه است .

  • M گفت:

   دقیقا باهات موافقم

 7. ستاره گفت:

  دین اسلام یه دین زن ستیزه این قدرم نمیخواد سنگ اسلام زن ستیز رو به سینه بزنید همین اسلامی که دم از انسانیت میزنه توش زدن به حیوانات حرومه ولی زدن به زن مجاز و حلاله و تازه توی همین قران زن ستیز به مردا گفته اگه بیم آن دارید که زنانتان حقوق شما رو پایمال می کنن به زنانتان بزنین این یعنی دین اسلام زن رو از حیوان هم کم تر میدونه بهدشم اگه مرد اجازه زدن زنو داره چرا تو قران نگفته که زن اجازه زدن شوهر رو داره
  این مردای زبون نفهم و پستو باید این قدر زد تا آدم بشن

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   ستاره خانوم همیشه سعی کنید یک طرفه به قاضی نرید .
   اول اینکه مقایسه زن و حیوان بسیار جالب توجهه . حیوان عقل ، شعور ، فهم ندارد و قطعا شما هر چقدر حیوان را بزنید متوجه اشتباهی که کرده نمیشه اما زن یک انسان است و انسان عقل ، شعور و فهم دارد که تنبیه در انسان باعث میشه که فرد با استفاده از عقل و شعورش کار اشتباه رو انجام نده .
   در مورد آیه ای که فرمودید یعنی ” اگه بیم آن دارید که زنانتان حقوق شما رو پایمال می کنن به زنانتان بزنین ” من همچین آیه ای در قرآن ندیدم . لطفا آدرس آیه رو لطف بفرمایید . اما اگر منظورتون آیه ۳۴ سوره نساء هست خیلی جالبه که شما به این راحتی همچین برداشتی کردید . در این آیه آمده اگر همسرتون حقوقتون رو زیر پا گذاشت ( منظور خیانت می باشد ) اول صحبت اگر گوش نداد دوم با او همبستر نشوید و اگر گوش نداد سوم بزنید و اگر گوش داد شما حق هیچ سرزنشی به زن رو ندارید . زدن هم که بارها توضیح داده شده که با یک مسواک و … .
   دید شما نسبت به این آیه مثل دید برخی از افراد به اعدام قاتل هست که یکسری افراد میگویند اسلام دستور داده قاتل را اعدام کنید و جالبه که قرآن و احادیث و اسلام بارها و بارها میگه بخشش و در مورد قاتل حق رو به خانواده مقتول میده و البته اول توصیه میکند ببخشید دوم توصیه میکند دیه بگیرید و ببخشید و سوم اگر خانواده مقتول راضی نباشند اعدام که حق مسلم خانواده مقتول هست . به والله که بهترین قانون دنیاست .
   زن در دین اسلام بسیار مورد احترام قرار گرفته و برای اثباتش در قرآن میشه به همین سوره نساء اشاره کرد . یک سوره در مورد زنان در قرآن وجود داره که از اهمیت بالای زن حکایت میکنه .
   در احادیث پیامبر و امامان به شدت به احترام به زن توصیه شده جوری که زن را میهمان خانه مرد میدونند و احترام گذاشتن به زن را وظیفه مرد میدونند .
   چند حدیث رو در زیر میارم که امیدوارم حداقل اینجا کمی اطلاعاتتون رو در مورد احترام به زن در اسلام بالا ببرید :
   قرآن کریم در این باره می‌فرماید: «و عاشِروهنَّ بالمعروف» ؛«شما مردان با همسرانتان به طور شایسته معاشرت کنید.»
   رسول اکرم (ص) فرمود: برادرم جبرئیل در باره حقوق زنان به من خبر داد آنقدر در باره زنان سفارش کرد که من گمان کردم که جایز نیست برای مرد که به همسرش حتّی اُفّ و سخنی لطیف‌تر از گل بگوید، بعد گفت:‌ ای محمّد، در مورد زنان از خداوند بزرگ بترسید، زنان گرفتار در دست شمایند و آن‌ها امانت‌های الهی هستند که شما آنان را به همسری گرفته‌اید و به سبب سخن و کتاب خداوند و سنّت و شریعت پیامبر، به شما حلال شده‌اند، حقوق واجبی بر عهده شما دارند، بنابراین با آن‌ها با مهربانی رفتار کنید و دل‌هایشان را خوشحال کنید تا آن‌ها هم با شما خوب زندگی کنند، در زندگی به آن‌ها سخن زور نگویید و اذیّت و غضبناکشان نکنید. »
   امام سجاد علیه السلام فرموده اند :
   دوست دارم پولی داشته ، وارد بازار شوم و از قصابی گوشتی بخرم و برای همسر و عائله ام ببرم. من این کار را از آزاد کردن بنده در راه خداوند تبارک و تعالی بیشتر دوست دارم.
   حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند :
   بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
   حضرت امام محمد باقر علیه السلام فرموده اند :
   هرکه آزار و اذیت زنان را تحمل کند و بردباری نماید اگرچه در برابر یک سخن ناروا باشد خداوند او را از آتش جهنم آزاد کند بهشت را بر او واجب گرداند در نامه عمل او دویست هزار نیکی بنویسد دویست هزار زشتی از آن محو کند مقام او را دویست هزار درجه بلند نماید و به شماره موهای بدنش عبادت یک سال برای او بنویسد.
   رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمود :
   بهترین شما مردى است‏ که با همسرش به خوبى رفتار کند و من از همه شما نسبت ‏به همسرم‏ خوشرفتارتر هستم.
   شخصى خدمت رسول خدا صلى الله علیه و آله عرض کرد : همسرى دارم که به هنگام ورود به خانه به استقبالم مى ‏آید و به هنگام خروج ‏بدرقه ‏ام می کند. هنگامى که مرا اندوهناک یافت در تسلیت من می گوید : اگردرباره رزق و روزى مى ‏اندیشى غصه نخور که خدا ضامن روزى است و اگر در امور آخرت مى ‏اندیشى خدا اندیشه و اهتمام ترا زیاده گرداند. پس ‏رسول خدا فرمود :خداى را در این جهان عمال و کارگزارانى است و این ‏زن از عمال خدا می باشد ، چنین همسرى نصف اجر یک شهید را خواهدداشت.
   امیر المؤمنین‏ علی علیه السلام فرمود :
   آنها (زنان) نزد شما امانت هاى خدا هستند ، آزارشان نرسانید و بر آنها سخت نگیرید.
   پیامبر اسلام‏ صلی الله علیه و آله فرمود :
   هر مردى که ‏به صورت همسرش سیلى بزند. خدا به فرشته مامور دوزخ (مالک) دستور می دهد که در دوزخ هفتاد سیلى بر صورتش بزند و هر مردى که دستش را بر موهاى زن مسلمانى بگذارد (براى اذیت موى سرش را بگیرد) در دوزخ‏ دستش با میخ هاى آتشین کوبیده می شود.

   وقتى سعد بن معاذ که یکى از اصحاب بزرگ رسول خدا و مورد احترام آن جناب بود درگذشت ، رسول اکرم مانند صاحبان عزا با پاى برهنه ‏در تشییع جنازه ‏اش شرکت نمود. بدست مبارک خویش جنازه را در قبر نهاده روى آنرا پوشاند. در آن هنگام مادر سعد که آن همه احترام را از رسول ‏خدا مشاهده نمود فرزندش سعد را
   مخاطب قرار داده گفت : اى سعد بهشت گوارایت‏ باد.
   پیغمبر اکرم فرمود : اى مادر سعد! این چنین مگو ، زیرا سعد را درقبر فشار سختى وارد شد.
   بعدا علت فشار قبر سعد را از آن حضرت ‏پرسیدند.
   فرمود : علتش آن بود که با خانواده ‏اش بد اخلاقى می کرد.

   پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود :
   این سخن مرد که به همسرش می گوید : واقعا ترا دوست دارم ، هرگز از قلبش خارج نخواهد شد.

   امام صادق علیه السلام فرمود :
   یکى از اخلاق پیغمبران اینست که نسبت‏ به‏ همسرانشان محبت دارند.

   و
   و
   و
   و

  • مرد گفت:

   اولا اگه مسلمانی به دین توهین نکن دوما قرآن گفته آخرین روش و نگفته که با چوب بزن سیاهش کن و فقط ضربه ی آرومی.

 8. ابراهیم گفت:

  زن سرکش بایست کتک بخوره..
  خواهشا نظر الکی ندین..
  برید ببینید در عربستان کانون خانواده گرمتر هست یا ایران..
  ایرانی که همه اش شده طلاق..
  زن جماعت بایست بفهمد که زن است نه مرد

  • هادی گفت:

   این نظرت بیشتر منو یاد زندگی حیوانات میندازه.

  • M گفت:

   به نظر من شما هم مانند دوست عزیز قبلی sexism هستید یعنی کسی که نژاد و جنس خود را برتر میداند. در ضمن عربستان در این زمینه که از ایران بهتر است اگر دقت کنید در خیلی زمینه های دیگر نیز بهتر است و این پیشرفت ها را همگی نمیتوان به این موضوع ربط داد.

 9. میترا گفت:

  سلام.چ فرقی میکنه چ جوری زدن اگه جوری بزنه ک درد نداشته باشه اصلا فایدش چیه وچرا باید زد.اگه زنی ب شوهرش خیانت کنه با زدنش چیزی درس نمیشه ازش جداشه خیلی بهتره چون نمیشه دیگه باهاش ادامه داد.همینطور مرد اگه خیانت کنه دیگه زندگی کردن باهاش بی فایدس.دین طرف مرداس.و هیچ حقی واسه زنی ک بهش خیانت شده قائل نشده تازه خیانت برا مرد مجاز کرده با چند همسری تو همچین قانونی اگه زن ب شوهرش خیانتم کنه حق داره والا.خواهشا ج بدید.

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   اول اینکه منظور از خیانت فقط بودن با مرد دیگری نیست . اگر آیه قبل و بعد این آیه رو چک کنید متوجه میشید که منظور خیانت مالی و … هم هست .
   اما در زمینه خیانت زن و مرد در اسلام هیچ حمایتی از خیانتکار چه زن و چه مرد نمیشه .
   فرمودید دین اسلام حامی مرد هست ؟
   آیا شما در هیچ قانون دیگری در دنیا مشاهده کردید که برای زن مهریه تعیین گردد ؟؟؟
   آیا قانون مهریه حمایت از زن نیست ؟
   اگر مردی عدم توانایی حمایت از زن را نداشته باشد و به صورت پنهانی با زن دیگری ازدواج کند زن میتواند مهریه خود را به اجرا گذاشته و به قولی پوست مرد را بکند .
   آیا این حمایت از زن نیست ؟
   اگر زن اجازه دو همسره شدن را ندارد یکی از دلایل این مورد مشخص بودن فرزند هست و در صورتی که یک زن با چند مرد رابطه داشته باشد فرزند این زن یکی از مواردیست که مهم می باشد . در کشورهای غربی هم مشاهده میفرمایید که اسم پدر در شناسنامه نیست و فقط اسم مادر می باشد که این یعنی … .
   در جامعه غربی چون مهریه ای وجود ندارد مردان به راحتی زنان را پس از فرزنددار شدن ترک میکنند و در کشورهای غربی به شدت زنان تنها مشاهده میشوند به گونه ای که در ایتالیا زنان به هیچوجه قصد بچه دار شدن ندارند تا مردانشان آنها را ترک نکنند .
   به نظر شما این حمایت از زن هست یا حمایت اسلام از زن که مرد تحت هر شرایطی در صورت درخواست زن باید مهریه وی را پرداخت کند که باعث میگردد که مرد از خیانت و ترک کردن و … پرهیز کند .
   پس خواهش میکنم اول به این موضوعات فکر کنید و سپس بفرمایید واقعا اسلام از زنان حمایت نکرده است ؟

 10. بهروز گفت:

  ممنون می شم اگه زحمت بکشید لینکهای غیر ایرانی این ویدئو رو به اشتراک بگذارید
  آنچه دیده می شه دو مورد شک بر انگیز داره!
  ۱- هیچ گونه پشت صحنه و طراحی صحنه و … دیده نمی شه
  ۲- دوربین شبیه به یک دوربین تک پلن ساده ست و به نظر اصلا کار یک ارگان صدا و سیمایی نمیاد
  ممنون از تحقیقات و پویایی همه دوستان به دنبال حقیقت

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   جایی تایید نشده که این کلیپ از سمت ارگان صدا و سیما پخش شده .
   برای یافتن سایت های خارجی هم فقط کافیه لینک عکس رو در گوگل سرچ بدید طبق آموزش زیر که ما برای پیدا کردن راستی مطالب سایت های ایرانی استفاده میکنیم :
   http://avaliha.ir/test/?p=9985
   طبق آموزش گفته شده اگر جست و جو بدید به یک سری سایت خارجی منبع میرسید که خودشون این موضوع رو نقل کردند که بیشتر در توییتر و تتوسط کاربران خارجی نقل شده .
   از ته دل خوشحالیم که افرادی هستند که هیچ مطلبی رو بدون استناد قبول نمیکنند و این نشون دهنده اینه که شما بسیار آگاه و دانا هستید .

 11. بهروز گفت:

  سلام دوستان
  نظر همه شما دوستان خوبم رو خوندم.
  چند نکته:
  ۱- نکته اول اینکه نام این فرد در هیچ سایتی به جز سایتهای فارسی موجود نیست! ( سرچ کنید لطفا شما هم به همین نتیجه می رسید)
  ۲- از کامنتها متوجه شدم بیشتر دوستان درگیر کلام هستند و کماکان لغت تنبیه براشون آزار دهنده ست
  -سوال: واکنش یک زن به مردی که خیانت می کنه چیه؟
  -سوال: مردی که خودش رو به اصطلاح روشن فکر می دونه در برابر خیانت همسر دست نوازش بر سرش می کشه و بی تفاوت می شینه؟
  حالا تا نام اسلام و قرآن اومد وسط همه متفق القول برداشت غیر انسانی کردید؟ برداشت غیر انسانی از مطلبی که حتی واکنش طبیعی خشم آلود هر انسانی رو به تقلیل دعوت می کنه؟
  فراموش نکنید: قرآن تاکید می کنه تنبیه فقط یکبار و بعد تمام…!!!!
  خوب دوستان روشنفکر اگر خیانت ببینن چند بار دست به تنبیه می شن؟
  ضمنا!! بد نیست گذری بزنم به حقوق زن در اسلام!
  به نظر عمده جامعه دست کم گرفته شده، همه رو دعوت می کنم به خوندن قرآن به زبان(((((فــــــــــــــــــــــــــــــارسی))))))))))))
  گذرا هم بخونید می بینید که حقوق زنان در درجات بالاتری از مردان قرار گرفته و اگر تفاوت اجتماعی می بینید بر دو وجه هستش
  ۱- آسیبزا و خطرناک بودن اون فعل خاص ربط داده شده به مرد ( شرکت در جنگ ، کار سخت و ….)
  ۲- پیامدهای مثبت اون فعل نهایتا به زن بر می گردد
  همتون رو دعوت می کنم به آشنایی با اسلام و بعد ادیان دیگه
  کتابهای پیشنهادی:
  ۱-قرآن فارسی ( ترجمه فولادوند)
  ۲-انسان و ادیان ( نوشته میشل مالرب)

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   با تشکر از نظرتون در مورد صحت عکس ها باید عرض کنم که اسمشون رو دقیق نتونستیم پیدا کنیم و از سایت های معتبر ایران برداشتیم اما اینکه این آموزش صحت داره شک نکنید زیرا که ما خودمون تحقیق کردیم و عکس ها و کلیپ ایشون رو در سایت های خارجی مشاهده کردیم .

  • F گفت:

   احسنت دقیقا همینه دقیقا .بعضیا فقط میخوان اسلامو زیر سوال ببرن وگرنه خودشون معلوم نیس چجوری با زنا برخورد میکنن کلی روایت حدیث خود قران از زنا دفاع کرده امابعضیا انگار دوست دارن چشماشونو ببندند و نمیخوان بدونه فکر و پیش زمینه ی بد به موضوع نگاه کنن

  • F گفت:

   من میخواستم به شما نظر بدم به پایینی اشتباه نظر دادم

 12. رکسانا گفت:

  واقعا روانین
  بله کتک زدن زن مجازه ولی فقط با ساقه ریحون یا چوب مسواک
  دذضمن زمانی که زن خیانت کنه
  تازه اگه قران گفته مجازی زنتو با این شرایط بزنی.به زنم گفته تو باید در برابر شیری که به بچت میدی یا غذایی که درست میکنی هرچقدر دوس داری از شوهرت پول بگیری و جدای از اون با ید نفقه هم بگیری

 13. سعید گفت:

  بی شعورترین ها، نکبت ترین جانوران همین عریهای سعودین، آخه نفهم های سعودی، دین عزیز اسلام که بهترین دین و بیشترین ارزش رو به مقام زن داده نمیدونم چرا اینا اینقدر وحشین.اینا از دشمنان خارجی بیشتر به اسلام ضربه میزنن هر چندم که همه این وحشیگری ها هدف دار هستن

  • homa گفت:

   از علمای شیعه هم بپرسید کتک زدن زن را مجاز میدانند. این منحصر به سعودی نیست. اسلام همین را می‌گوید.

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   بله مجاز دونستند اما آیا میدونید چه زمانی این عمل رو مجاز دونستند ؟
   زمانی که یک زن در نبود شوهرش به وی خیانت کند که سه راه باید پیش بگیره اول زن را موعظه کند سپس از همخوابی با زن در رختخواب دوری گزیند و سپس در صورتی که هنوز به خیانت ادامه داد وی را به میزان حد شرع تنبیه کند که اگر زن در هر کدام از این موارد اشتباهش رو تکرار نکنه دیگه حق هیچگونه آزاری به مرد داده نشده .
   البته این چنین زنی که در نبود همسرش به وی خیانت میکند رو باید دار زد نه کتک .
   این مشاور سعودی کتک زدن زن رو همه جوره صلاح دونسته .
   امیدوارم الان فرق موضوع رو متوجه شده باشید .

  • M گفت:

   اگر در میان ایرانیها نگاه کنی افرادی پست تر از عرب ها هم میبینی و اگر در اعراب هم نگاه کنی افراد خوبی نیز دیده میشوند.
   من همیشه میگویم همانگونه که ایرانی بد وجود دارد عرب خوب هم وجود دارد.

 14. آریوبرزن گفت:

  عاقبت دور شدن از راه اهل بیت همینه…وگرنه ما تابع پیامبری هستیم که دست دخترش رو می بوسید..اینها با این کار هم ملیت و نژادشون رو خراب میکنن هم اسلام رو…آخه نکبت تو رو هم یک
  زن زایید و بزرگ کرد حالا اینجوری هار شدی ملعونبدبخت

  • زهرا گفت:

   شما ب سوره ی نسا رجوع کن اصلا حرفی از خیانت نیست فقط روشای تنبیه و کتک زدنه در صورتی ک زن نافرمانی کنه متاسفانه کاملا اسلامیه

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   زهرا خانوم اگر منظورتون آیه ۳۴ سوره نساء هست و از جایی این موضوع رو شنیدید بهتره اول خودتون در موردش تحقیق کنید و سپس با قاطعیت بیان کنید .
   تحلیل آیه ۳۴ سوره نسا رو برید مطالعه بکنید . البته در معنای آیه نیز اشاره شده به وضوح به موضوع خیانت ( حفظ کردن در نبود شوهر ) .
   در ضمن در این آیه هم زدن زن فقط با زدن پشت مسواک بر کمر زن جوری که نه کبودی باشد و نه ضربه دردناکی تایید شده نه اینکه با چماق و کمربند و هر چیز دیگری که زن رو سیاه و کبود کنه و اساس این موضوع فقط حفظ بنیان خانواده هست نه کشت و کشتار .
   خواهش میکنیم به شنیده هایی که اطرافیان نقل میکنند هیچوقت اعتماد نکنید چون هم یک کلاغ و چهل کلاغ میشه و هم در این جامعه جهانی دشمنان اسلام هم در خارج از اسلام و متاسفانه هم در خود کشورهای اسلامی بسیارند و به شدت قصد تخریب دین اسلام در جهان رو دارند .
   خودتون تحقیق کنید و از هیچ چیزی نترسید اللخصوص پرسیدن سوالات دینی از متخصصان دین

پاسخی بگذارید