خانه » زناشویی » دانستنی های جنسی » آموزش رابطه جنسی بدون درد

آموزش رابطه جنسی بدون درد

آموزش رابطه جنسی بدون دردReviewed by قدیری on Aug 3Rating: 4.5آموزش رابطه جنسی بدون دردرابطه جنسی بدون درد مسئله ای است که قطعا همه زوجین به دنبال آن هستند اما معمولا رابطه جنسی به جای لذت مخصوصا برای زنان با درد زیادی همراه است .

رابطه جنسی بدون درد 

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه دانستنی های جنسی مطلبی را در رابطه با رابطه جنسی بدون درد اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

قطعا همه زوجین به دنبال یک رابطه جنسی خوب می باشند اما معمولا رابطه جنسی به جای لذت مخصوصا برای زنان با درد زیادی همراه است .

رابطه جنسی بدون درد  – چطور از درد در زمان رابطه جنسی پیشگیری کنیم

معمولا همه افراد به دنبال یک رابطه جنسی خوب می باشند اما در مواردی رابطه جنسی مخصوصا برای خانم ها به جای لذت درد زیادی دارد . در واقع تحقیقات نشانگر این است که تقریبا 30 درصد از بانوان در حین رابطه جنسی واژینال درد دارند و حدود 72 درصد خانم ها در زمان رابطه جنسی، تجربه درد را داشتند . این اعداد، آمار بسیار قابل توجهی می باشد پس کاملا نگرانی زنان درباره رابطه جنسی قابل فهم است.طبق گفته های دکتر دبرا هربنیک  Debra Herbenick استاد دانشگاه بلومینگتون در ایندیانا دلیل درد بیشتر زنان در رابطه جنسی به شرایط آماده شدن آن ها بستگی دارد و اگر آن ها نتوانند حس لذت را در خود بیدار کنند قطعا حین رابطه جنسی درد را تجربه می کنند .

رابطه جنسی بدون درد

رابطه جنسی بدون درد  – چرا رابطه جنسی برای زنان دردناک است؟

در رابطه جنسی واژینال معمولا رابطه جنسی خشن و سریع ، آماده نبودن و پیشنوازی قبلی و همچنین روانکاری نشدن کافی واژن علت درد در رابطه است . معمولا بانوان برای این که آمادگی دخول را داشته باشند نیاز به 10 تا 15 دقیقه پیش نوازی خواهند داشت . برخی از پوزیشن های جنسی همانند داگی که شرایط دخول بسیار عمیق را فراهم خواهد کرد باعث ضربه زدن آلت تناسلی مرد به دهانه رحم خواهد شد یا این که زاویه قرار گیری شما با یکدیگر هماهنگ نمی باشد پس سبب ایجاد درد شدیدی خواهد شد . برخی از دوره های زندگی زنان احتمال درد هنگام رابطه جنسی بیشتر می شود . دو سوم از زنانی که به کودکان خود شیر می دهند چون سطح استروژن در بدن آن ها پایین می آید به دلیل کم شدن ترشحات و انعطاف پذیری واژن هنگام رابطه جنسی واژینال و دخول احساس درد زیادی می کنند .

رابطه جنسی بدون درد  – برای پیشگیری از درد هنگام رابطه جنسی چه کنیم؟ 

زمانی که از زنان میپرسیم که آیا در مورد درد خود با همسرشان صحبت می کنند یا خیر متوجه می شویم که بیشتر آن ها درباره مشکل خود با همسرشان صحبتی نمی کنند ، برخی نیز احساس می کنند همسر آن ها اهمیتی به این موضوع نخواهد داد بنابراین لزومی به بیان کردن آن نیست. برخی نیز نگران این هستند که حس آن ها نامعقول باشد و یا نمی خواهند حس و حال رابطه را از بین ببرند . پس بهترین روش این است که مردان پیش قدم شوند و در این زمینه از شریک زندگی خود سوالاتی بپرسند تا پاسخ های درستی را دریابند . باید او را مطمئن کنید که همیشه به فکر او هستید و اگر مشکلی هم به وجود آید قصد شما حل کردن آن است .

رابطه جنسی بدون درد  – کاهش درد حین انجام رابطه جنسی

اگر همسر شما به هر دلیلی در زمان رابطه جنسی درد داشته باشد باید در این زمینه انعطاف پذیر شوید و نیازی نیست در هر رابطه جنسی حتما دخول انجام شود شما می توانید با رابطه جنسی دهانی یا ماساژ نیز ارضا شوید . اگر مشکل درد همسر شما به دلایل روانکاری است و معاشقه هم مشکل را حل نخواهد کرد حتما از لوبریکانت استفاده نمایید . اگر در پوزیشن خاصی احساس درد می کند زاویه خود را عوض کنید تا بتوانید به بهترین حالت ممکن برسید. اگر حرکات شما در رابطه واژینال خیلی سریع می باشد بهتر است سرعت آن را کم کنید مگر در موارد استثنایی که بخواهید رابطه جنسی خشنی داشته باشید و حتما از خواست همسر خود اطمینان پیدا کنید وتنها به لذت خود فکر نکنید و از لوبریکانت زیادی استفاده کنید .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
نظم دادن کابینت
طالع بینی شهریور 1398
افدرین
فال روزانه شنبه 2 شهریور 1398
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.