آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
روانشناسی کودکان
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

آمار تن فروشی دختران و زنان ایرانی و تهرانی / برخی دختران معتقد صیغه میکنند

آمار تن فروشی دختران و زنان ایرانی و تهرانی آمار تکان دهنده و تاسف بار از تن فروشی دختران ایرانی و روسپی گری زنان ایرانی و از عقاید برخی دختران ایرانی بر صیغه شدن برای تن فروشی .

معظلی بزرگ در کشور عزیزمان ایران تن فروشی دختران ایرانی و زنان ایرانی که آمار تکان دهنده روسپی گری در ایران را بالا برده است .

آمار تن فروشی دختران و زنان ایرانی و تهرانی

تن فروشی زن ایرانی

دختران ایرانی و زنان ایرانی به دلایل مختلف تن به رابطه نامشروع با مردان بسیار میدهند و تن فروشی دختران و زنان را به معظلی بزرگ در ایران تبدیل کرده است .

روسپی گری دختران ایرانی به سن 16 سال رسیده است و بیشتر دختران تن فروش ایران تحصیل کرده هستند .

تن فروشی زنان ایرانی متاهل 35 درصد از روسپی های ایران را شامل میشوند .

تعداد دختران تهرانی و زنان تهرانی روسپی بیش از ده هزار دختر تهرانی و زن تهرانی میباشد که در شهر تهران این دختران و زنان با روسپی گری آمار تکان دهنده ای برای پایتخت ایران ایجاد کرده اند .
گزارش های منتشر شده در رسانه ها حاکی است که تن فروشی در شهرهای بزرگ ایران و از جمله در تهران سیر صعودی داشته و به شدت افزایش یافته است.

انجمن جامعه شناسی ایران در همین رابطه در تهران نشستی برگزار کرده و مطابق آماری که ارائه داده می گوید؛ سن روسپی گری در ایران به 16 سال رسیده و 40 درصد مشتریان روسپی ها مردان متاهل هستند.

پیش از این نیز گزارش های مشابهی در نشریات درج یافته بود. اما از آنجا که نمی خواسته اند به این مسئله پرداخته شود، چندان چشمگیر نمی نمود چرا که عنوان تن فروشی خاموش داشت.

آمار تن فروشی دختران و زنان ایرانی و تهرانی

دختران و زنان ایرانی تن فروش

انجمن جامعه شناسی ایران می گوید؛ برخی از دختران نمی دانند تن فروش هستند، این درحالی است که روزانه ممکن است با ۴ مرد در ارتباط باشند.
بیشتر آن ها افراد زیر ۳۰ سال و باسواد هستند، ۳۰ درصد زنان تن فروش دیپلم و بالاترمی باشند. ۵۰ درصد از آنان سیکل و زیر دیپلم و درصد کوچکی از آن ها بی سواد هستند.
برخی از نشریات پرتیراژ در اواخر تابستان سال ۹۵ گزارشاتی را منتشر نمودند که نشان می دهد تن فروشی معضلی بسیار بزرگ برای جامعه ایران می باشد؛
گزارشات حاکی است که، بخشی از دختران و زنان تن فروش، افراد معتقدی هستند که صیغه می کنند، اما تعریف درستی از این چارچوب عقیدتی ندارند و عده نگه نمی دارند، دختران طرد شده از خانواده در قالب خانواده های مذهبی و معتقدی که پس از تن فروشی روی بازگشت به خانه را ندارند.
حدود ۲ درصد از تن فروشان دختر و ۳۵ درصد آن ها متاهل هستند.
بسیاری از این زنان تن فروش از ارتباط های خود باردار می شوند که فرزندان خود را یا می فروشند یا به سازمان های حمایتی می سپارند و یا سقط می کنند.
فرزندان بسیاری از آن ها شناسنامه ندارند؛ رها شده و به عنوان واسطه مواد مخدر از آن ها استفاده می کنند.
فقط در تهران بیش از ۱۰ هزار دختر و زن تن فروش وجود دارد. در همین رابطه شاید باورکردنی نباشد اما مردانی هم هستند که به دلیل اینکه خانم هایشان از کاندوم در رابطه جنسی استفاده می کند به سراغ زنان تن فروش می روند.

 

آریا نیوز