خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » مد و زیبایی » با آلوئه ورا جوش و آکنه بدن خود را از بین ببرید
با آلوئه ورا جوش و آکنه بدن خود را از بین ببرید

با آلوئه ورا جوش و آکنه بدن خود را از بین ببرید

با آلوئه ورا جوش و آکنه بدن خود را از بین ببرید اگر از جوش و آکنه در بدن خود خسته شده اید و راه درمانی پیدا نکردید از آلوئه ورا استفاده کنید .

گیاهان خاصیت های فراوانی دارند که گیاه آلوئه ورا یکی از گیاهانی است که از خاصیت های بسیار زیادی برخوردار است و هر روزه یکی از خاصیت های آن رونمایی میشود .

با آلوئه ورا جوش و آکنه بدن خود را رفع کنید

آلوئه ورا

آلوئه ورا گیاهی است که بیشتر در مورد زیبایی از آن استفاده میشود و مردم بیشتر از خاصیت های زیبایی بخش آن اطلاع دارند .

از بین بردن جوش و آکنه یکی از خواص گیاه آلوئه ورا است که با استفاده از این گیاه میتوانید جوش و آکنه های بدن خود را از بین ببرید .

درمان جوش و آکنه صورت و بدن، راه‌های گوناگونی دارد اما بعضی اوقات روش‌های زیادی را امتحان می‌کنیم بدون اینکه نتیجه مطلوبی بگیریم؛ اگر از درمان‌های مختلف برای رفع آنها ناامید شده‌اید، کافی است گیاه «آلوئه‌ورا »را امتحان کنید.

به گفته دکتر سوزان سروری، گیاه «آلوئه‌ورا» ترمیم کننده و شادابی‌بخش پوست است که هم می‌توان به تنهایی از ژل آن استفاده کرد و هم محصولات مختلفی که حاوی این گیاه هستند، در بازار موجود است.

این متخصص پوست، مو و زیبایی برای استفاده از گیاه آلوئه‌ورا توصیه می‌کند: ابتدا پوست خود را کاملاً شسته و خشک کنید، قسمی از آلوئه‌ورا را برش داده و کمی با دست فشار دهید، گیاه را روی پوست بمالید به نحوی که ژل آن کاملاً پوست را بپوشاند، اجازه دهید که ژل کاملاً خشک شود.

بهتر است این کار را روزی دو بار انجام دهید؛ برای جلوگیری از خشک شدن آلوئه‌ورا، بهتر است آن را در یخچال نگهداری کنید.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter