خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود + عکس
تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود + عکس

تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود + عکس

تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود تیپی هدرن Tippi Hedren بازیگر زن هالیوود از تجاوز آلفرد هیچکاک Alfred Hitchcock در فیلم پرندگان به خودش گفت .

بی شک حتی اگر اهل فیلم دیدن نباشید نام آلفرد هیچکاک را شنیده اید که همیشه به نیکی از وی یاد میشود اما این بار تیپی هدرن این کارگردان محبوب را به تجاوز و آزار جنسی محکوم میکند .

تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود

تیپی هدرن و آلفرد هیچکاک

تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن این روزها خشم خیلی از طرفداران آلفرد هیچکاک را دربرداشته اما تیپی هدرن بازیگر زن گفته که آلفرد هیچکاک وی را در فیلم پرندگان مورد آزار جنسی قرار داده است .

تیپی هدرن Tippi Hedren متولد 19 ژانویه 1930 می باشد و هم اکنون 86 ساله است .

آلفرد هیچکاک Alfred Hitchcock متولد 13 آگوست 1899 می باشد که در 29 آپریل 1980 چشم از جهان فروبست .

تیپی هدرن اخیرا در کتاب خاطراتش که از وی منتشر شده است به بیان اتفاقی پرداخت که به مزاج دوستداران آلفرد هیچکاک خوش نیامد .

تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود

تیپی هدرن و آلفرد هیچکاک

هدرن ادعا کرده است که آلفرد هیچکاک در هنگام ساخت فیلم پرندگان به وی تجاوز کرده است .

داستان تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن اینگونه بیان شده که هیچکاک به اتاق لباس تیپی هدرن رفته و با دستانش تیپی هدرن را گرفته است البته به شیوه ای سکسی و منحرف .

تیپی هدرن میگوید که هر چع بیشتر تلاش میکرده خود را از دست آلفرد هیچکاک نجات دهد هیچکاک بیشتر به وی حمله میکرده .

تیپی هدرن در سن 31 سالگی و زمانی که از همسرش طلاق گرفته بود که توسط آلفرد هیچکاک قراردادی 5 ساله با وی بسته میشود تا در فیلم پرندگان نقش آفرینی کند .

تیپی هدرن و دخترش ملانی به لوس آنجلس میروند تا در فیلم پرندگان که فرصت خوبی برای تیپی بوده نقش آفرینی کند و به شهرت برسد .

تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود

تیپی هدرن و آلفرد هیچکاک

در خلال ساخت فیلم پرندگان طبق گفته های هدرن مورد تجاوز قرار میگیرد و بعد از این فیلم هیچگاه برای آلفرد هیچکاک فیلم دیگری بازی نمیکند .

جان راسل تیلور نویسنده کتاب «زندگی و زمانه آلفرد هیچکاک» که برای پژوهش درباره کتابش در اواخر دهه ۷۰ میلادی با هردن آشنا شده، از جمله کسانی است که از اظهارات این بازیگر به خشم آمده است. او هردن را متهم می‌کند که در طول سالیان گذشته مدام داستانش را تغییر داده است.
هدرن علاوه بر «پرندگان» در فیلم «مارنی» به کارگردانی هیچکاک نیز بازی کرده است. تیلور بر این اعتقاد است که ادعای هردن را دیگر عوامل و بازیگران فیلم «پرندگان»‌ تایید نمی‌کنند.
ادعای هدرن نخستین بار سال ۲۰۰۸ در کتاب «مسحورشده با زیبایی» نوشته دونالد اسپاتوو مطرح شد. این کتاب سال ۲۰۱۲ دستمایه ساخت فیلم «دختر» با بازی سینا میلر در نقش تیپی هردن و توبی جونز در نقش آلفرد هیچکاک شد. ساخت فیلم «دختر» با اعتراض گسترده کسانی روبه‌رو شد که سابقه همکاری با هیچکاک داشتند.
تیلور در ادامه از افرادی همچون جیم براون دستیار هیچکاک نام می‌برد که هیچکدام ادعاهای هدرن را تایید نکرده‌اند. دو فصل از کتاب خاطرات هدرن درباره آلفرد هیچکاک کارگردان بزرگ بریتانیایی است که در سال ۱۹۸۰ درگذشت.

تجاوز آلفرد هیچکاک به تیپی هدرن بازیگر زن هالیوود

تیپی هدرن

البته اختلافات هیچکاک و هدرن تنها در فیلم «پرندگان»‌ نبود. بزرگترین مجادله این دو هنگام فیلمبرداری «مارنی» روی داد. زمانی که هدرن می‌خواست برای شرکت در یک مراسم فیلمبرداری را متوقف کند، اما هیچکاک موافق این کار نبود.
لوییس لاتام که در فیلم نقش مادر مارنی را بازی می‌کرد در دفاع از هیچکاک گفت:‌ «باور این اتهامات برای من سخت است. هدرن زنی دوست داشتنی است اما من فکر می‌کنم نباید آن حرف‌ها را درباره هیچکاک می‌زد. من نمی‌دانم در صحنه فیلمبرداری چه روی داده اما اینکه هیچکاک را یک هیولا و هدرن را یک فرد آسیپ‌پذیر نشان دهیم درست نیست.»


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter