خانه » اخبار » ورزشی » آقای خاص سرمربی منچستر یونایتد انگلیس شد + عکس

آقای خاص سرمربی منچستر یونایتد انگلیس شد + عکس

آقای خاص سرمربی منچستر یونایتد انگلیس شد ژوزه مورینیو آقای خاص فوتبال دنیا سرمربی تیم منچستر یونایتد انگلیس شد

ژوزه مورینیو معروف به آقای خاص که بدون بازی حرفه ای به عنوان مربی افتخارات بسیاری را در کارنامه فوتبالی خود دارد به عنوان سرمربی تیم منچستر یونایتد انگلیس انتخاب شد و از این پس مربی تیم رقیب سال های پیش خود الکس فرگوسن میگردد .

ژوزه مورینیو مربی منچستر یونایتد

ژوزه مورینیو

خبرگزاری معتبر اسکای ایتالیا اعلام کرد ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد شد و این موضوع کمتر از 48 ساعت دیگر توسط باشگاه تایید خواهد شد.

بعد از جدایی مورینیو از چلسی زمزمه های حضور این مربی در تیم هایی چون رئال مادرید، پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد به گوش رسید که از این بین با توجه به اعلام تمایل مورینیو به حضور در لیگ برتر، شایعات درباره حضور مورینیو در تیم اول شهر منچستر بیش از تیم های دیگر به گوش رسید.

ژوزه مورینیو مربی منچستر یونایتد

ژوزه مورینیو

خبرگزاری اسکای ایتالیا اعلام کرد ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد شد و این موضوع به زودی کمتر از 48 ساعت دیگر از طرف باشگاه اعلام خواهد شد. به نوشته این خبرگزاری حضور مورینیو در منچستریونایتد قطعی شده است و این مربی به زودی کارش را در این تیم شروع خواهد کرد.

مورینیو بعد از بازی ستارگان جهان در مکزیک در واکنش به شکست منچستر از وستهام و احتمال سهمیه نگرفتن شیاطین سرخ عنوان کرد زمان زیادی برای حضور دوباره در لیگ قهرمانان وجود خواهد داشت.

ژوزه مورینیو مربی منچستر یونایتد

ژوزه مورینیو

مورینیو سومین مربی منچستریونایتد بعد از فرگوسن خواهد بود. دیوید مویس و فان خال پیش از او در این تیم موفق نبودند و تنها یک جام خیریه در زمان مویس تنها افتخاری بوده است که منچستریونایتد در این 3 سال به آن دست یافته است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*