خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » آشتی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با تلاش مردم ایران + عکس
آشتی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با تلاش مردم ایران + عکس

آشتی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با تلاش مردم ایران + عکس

آشتی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با تلاش مردم ایران کاربران فضای مجازی ایران برای آشتی دادن مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی و جلوگیری از طلاق وارد عمل شدند .

خبر طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی بسیار برای مردم ایران متاثر کننده بوده است .

آشتی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با تلاش مردم ایران

آشتی کنون بهوش طباطبایی و مهدی پاکدل

مهدی پاکدل و همسرش بهنوش طباطبایی همیشه در کنار هم با لبخند های زیبایی دیده میشدند که همین موضوع کافی بود تا این زوج در دل ایرانیان بنشینند .

اخیرا خبری از جدایی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی منتشر شد که با واکنش هایی از سمت بهنوش طباطبایی رو به رو شد که کمی قوت این خبر را بیشتر کرد .

بهنوش طباطبایی بار اول در تماسی تلفنی گفت که این خبر را نه تایید میکند و نه تکذیب و بار دوم در صفحه اینستاگرامش نوشت که قصد ندارد با اخبار غم انگیز طرفدارانش را ناراحت کند .

همین صحبت ها کافی بود تا کمی شک ها به سمت یقین برود و طرفداران این دو بازیگر عزیز ناراحت شوند که این زوج هنرمند نباید از هم جدا شوند .

خبر جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل باعث شد تا طرفداران این دو عزیز با تشکیل صفحاتی در فضای مجازی و اینستاگرام به دعوت مردم برای جلوگیری از طلاق این دو دست بزنند .

کمپینی با نام آشتی کنون در اینستاگرام از مردم ایران دعوت کرده تا با فالوور کردن این صفحه و رساندن تعداد فالوور این صفحه به یک میلیون نفر موجب آشتی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل شوند .

آشتی مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با تلاش مردم ایران

بهوش طباطبایی و مهدی پاکدل

این صفحه با انتشار عکس های مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی این دو را به آشتی فراخوانده است .

در عنوان این صفحه نوشته شده است :

زيباترين اتفاق چند سال اخير در فضاي مجازي ايران. پادرمياني مردم(حضور يك ميليون فالوئر) براي آشتي كردن مهدي پاكدل و بهنوش طباطبايي. پيج را فالو كنيد.


شاید الان بهنوش طباطبایی دلیل دخالت مردم در زندگیش را بهتر درک کند و بداند که این مردم او را دوست دارند و زندگی بهنوش طباطبایی را مثل یکی از اعضای خانواده خود میپندارند و آشتی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از آرزوهایشان می باشد .

ما هم از سمت سایت اولی ها خوشحال میشویم که خبر آشتی دو هنرمند عزیز کشورمان را در همین سایت منتشر کنیم .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3امتیاز مطلب : 4٫67 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter