آزار جنسی دختر ۴ ساله توسط مدیرعامل یک شرکت در کرمانشاه

تجاوز به دختر 4 ساله
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۶-۱۴
1863 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

تجاوز به دختر 4 ساله باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار حوادث مطلبی را در رابطه با تجاوز به دختر 4 ساله در اختیار شما قرار […]


تجاوز به دختر 4 ساله

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار حوادث مطلبی را در رابطه با تجاوز به دختر 4 ساله در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

تجاوز به دختر 4 ساله

تجاوز به دختر 4 ساله – آزار جنسی دختر بچه 4 ساله در کرمانشاه

چند روز پیش خبری منتشر شد که یک دختر چهارساله در کرمانشاه مورد آزار جنسی قرار گرفت . پس از چند روز پیگیری و تماس با خانواده این دختر، آن‌ها این موضوع را تأیید کرده و نهاد‌های مربوطه نیز این اتفاق را پیگیری نمودند .  

پدر این دختر می‌گوید: << در شرکتی سرایدار بودم و آنجا کار می‌کردم. یک روز ساعت ۱۲ ظهر، صاحب‌کار من را فرستاد دنبال کاری. دخترم ظاهراً در حیاط خانه داشته بازی می‌کرده که صاحب‌کارم او را سوار ماشین کرده و بیرون برده است. اینجا یک خانه ویلایی است با دو سه هزار متر حیاط. با خود گفتم که احتمالاً دخترم را با خود به بازار برده است. چون قبلاً هم سابقه داشت و او را بیرون برده بود، اما دفعه قبل به خودمان گفته بود و در جریان بودیم و این بار اصلاً اطلاع نداشتیم. >>

تجاوز به دختر 4 ساله – جای ۱۹ زخم روی بدن دختر

پدر دختر می‌گوید : وقتی بچه برگشت، دیدم تمام بدن او زخمی است. او را پیش دکتر بردیم و مشخص شد ۱۹ زخم روی بدنش است و مورد آزار جنسی قرار گرفته بود. ما هم شکایت و پیگیری کردیم. بچه خودش هم می‌گوید که این آقا لباس‌هایم را کَند. حتی دادستان هم با دخترم صحبت کرد.

تجاوز به دختر 4 ساله – جزئیات گفتگوی دادستان و دختر 4 ساله

وی در مورد جزئیات این گفتگو می‌گوید:

 

  • دادستان به دخترم گفت: کجا رفتید؟

دخترم گفت: نمی‌دانم یک جای جنگل بود.

 

  • دادستان گفت: جنگل بود یا پارک بود؟

دختر گفت: نه، جنگل بود.

 

  • دادستان باز هم پرسید: در جنگل دوستانت و بچه‌ها هم بودند که بازی کنید؟

دختر گفت: نه. کسی نبود. فقط جنگل بود.

 

این اتفاق پنجشنبه گذشته اتفاق افتاده است. هیچ مشکلی هم با صاحب‌کار نداشتم. شرکت روبه‌رویی ما هم که یکی از دوستانم آنجاست، دیده بود و نفهمیده بود که بچه را به زور برده است. فکر کرده خودمان در جریان هستیم.

 

تجاوز به دختر 4 ساله – ما را از سرایداری اخراج کرده است

او می‌افزاید: این آقا مدیرعامل یک شرکت تولیدی است. به من گفته من آن قدر پولدار هستم که قانون را با پول می‌خرم و هیچ کاری از دستت برنمی‌آید. من هم وضع مالی خوبی ندارم. نمی‌توانم آن‌طور که باید دنبال کار‌های اداری و قضایی‌اش را بگیرم. تا همین الان هم حق بچه ما ضایع شده است. حالا با هزار بدبختی از این آقا شکایت کردیم. دخترم ۱۰ روز است که وارد پنج‌سالگی شده است. ما را هم از آن خانه سرایداری بیرون کرده‌اند.

 

تجاوز به دختر 4 ساله – بازداشت متهم و احتمال حبس از ۵ تا ۱۵ سال

در این میان، مصطفی احمدیان، وکیل این خانواده که داوطلبانه وکالت او را برعهده گرفته است، درباره این پرونده توضیح می‌دهد: متأسفانه این خبر صحت دارد و بسیار هولناک است. این آقا با اتهاماتی از قبیل: آدم‌ربایی با وسیله نقلیه، ربایش طفل خردسال، کودک‌آزاری و ایراد صدمه بدنی نسبت به این کودک روبرو شده است.

 

ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی در این باره می‌گوید: «هر کس به قصد مطالبه وجه یا مال یا به قصد انتقام یا به هر منظور دیگری به عنف یا تهدید یا حیله یا به هر نحو دیگر شخصاً یا توسط دیگری، شخصی را برباید یا مخفی کند، به حبس از پنج تا ۱۵ سال محکوم خواهد شد. در صورتی که سن مجنی‌علیه کمتر از ۱۵ سال تمام باشد یا ربودن توسط وسایل نقلیه انجام پذیرد یا به مجنی‌علیه آسیب جسمی یا حیثیتی وارد شود، مرتکب به حداکثر مجازات تعیین شده محکوم خواهد شد و در صورت ارتکاب جرایم دیگر، به مجازات آن جرم نیز محکوم می‌شود.»

 

تجاوز به دختر 4 ساله – با یک بیمار مواجه هستیم

احمدیان می‌گوید: << ما با فردی روبرو هستیم که کیفیت صحبت‌های او حکایت از بیماری‌ دارد. خود او به مسائل صراحتاً اقرار می‌کند. منتها این آقا می‌گوید که من این دختر را پدرانه دوست داشتم و دفعات زیادی با این کودک و با اجازه پدر و مادر او بیرون رفتم. یعنی آشکارا می‌گوید من عاشق او بودم، اما دلسوزانه! می‌دانید که این غلیان احساساتِ ناگهانی و دلسوزانه ممکن است بعد از چند جلسه ارتباطی به ناگاه غلیان بکند و صدمه‌های این‌چنینی متأسفانه به‌بار بیاورد، کما این که این خانواده هم به‌شدت آسیب دیده‌اند. او ادامه می‌دهد: این متهم حالا با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی مواجه شده است و به‌دلیل ناتوانی در تأمین وثیقه، راهی زندان شد.>>


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,یک دیدگاه برای “آزار جنسی دختر ۴ ساله توسط مدیرعامل یک شرکت در کرمانشاه”

  1. ۰۰۰۰۰۰۰۰۰ گفت:

    من پدر این کودک دوستمه به دلیل نداشتن پول اونجا کار می کردن فقط این خانواده واقعا از لحاظ مالی ضعیف هستن نباید اون این کارو با اون بچه می کرد فقط من میخوام اون جنایت کار به سزای عملش برسه

پاسخی بگذارید