چگونه آرایش ساده کنیم و زیبا باشیم

آرایش ساده
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۵-۰۲
646 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

چگونه آرایش ساده کنیم و زیبا باشیم آرایش میتواند یک زن را خوشگل تر  کرده و یا زشت کند. اگر همیشه زیاد  آرایش می کنید معمولا بدون آرایش زیبا به […]


چگونه آرایش ساده کنیم و زیبا باشیم

آرایش میتواند یک زن را خوشگل تر  کرده و یا زشت کند. اگر همیشه زیاد  آرایش می کنید معمولا بدون آرایش زیبا به نظر نمی رسید. شما نیاز به آرایشی دارید که لک ها و عیب های صورتتان را مخفی کند، و  قسمت‌های زیبای چهره تان را نمایان کند. با کم کردن بار آرایشتان در هزینه ای که صرف آرایش خود می نمایید میتوانید صرفه جویی خواهید کرد.

چگونه آرایش ساده کنیم – روش های داشتن آرایش ساده و زیبا

  • استفاده از آینه کوچک بزرگ نما

برای آرایش کردن از یک آینه کوچک بزرگ نما استفاده کنید. حتما از یک مرطوب کننده خوب برای زیرسازی آرایش خود استفاده کنید. بااین کار میتوانید از چین و چروک جاوگیری کنید.

  • رژ گونه بزنید

اگر دوست دارید از رژ گونه های ملایم استفاده کنید و حتی در منزل برای انرژی بیشتر از رژ لب های رنگ شاد و روشن استفاده کنید .

یک رژ گونه ی صورتی کم رنگ، برنز یا هلویی، طبیعی تر از دیگر رنگ‌ها بنظر می‌رسند. فقط چندبار رفت و برگشت قلم موی بزرگی از رژ گونه کافیست تا چهره تان را جوان و فوق‌العاده کند. این کار کمی به صورت شما رنگ و روح میدهد اما قدم بزرگی در آرایش خواهد بود.

  • مژه های خود را فر کنید

از یک مژه فر کن  استفاده نمایید تا مژه هایتان ، بدون اینکه بهم چسبیده باشد ی به چشم بیاید. برای آرایش سبک تر از ریمل استفاده نکنید.

  • سایه چشم بزنید

از سایه های  کم‌ رنگ ، مثل هلویی یا برنز استفاده کنید.

  • هایلایتر یا درخشان کننده

هایلایتر  مناسب کمی از  درخشش به هر نوع آرایش می‌افزاید. این که شما به دنبال ظاهر طبیعی‌تری هستید یا می‌خواهید چشمگیر و زیبا باشید، هایلایتر می‌تواند برنامه آرایش شما را تکمیل کند. هایلایت‌ها به اشکال مختلفی از جمله مایع، کرم‌ها و پودرها وارد می‌شوند. شما می‌توانید انتخاب کنید که از یکی از آن ها را استفاده کنید، یا ترکیب مورد علاقه خود را از دو یا سه تا از آنها پیدا کنید.

  • استراحت کافی

هر شب به اندازه کافی بخوابید. که  بین 6 الی 8 ساعت در نظر گرفته شده است. به اندازه کافی آب بنوشید. از نوشیدنی‌های الکلی و قندی پرهیز کنید تا بتوانید پوست شفاف و جذابی داشته باشید.

  • ابروهای‌تان را مرتب کنید

ابرو یکی از مهمترین بخش‌ صورت است و تاثیر زیادی بر صورت دارد. شکل و فرم آن را در یک آرایشگاه خوب، تغییر دهید

  • رژیم غذایی

خوردن میوه و سبزیجات باعث شادابی پوست می‌شود. تا میتوانید قبل از غذا از میوه استفاده کنید تا پوستی شاداب و شفاف داشته باشید.


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,پاسخی بگذارید