خانه » اخبار » آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 8 بهمن 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 8 بهمن 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 8 بهمن1396

طبق اعلام هواشناسی دربرخی مناطق و جاده‌های کوهستانی شمال کشور بارش برف همراه با وزش باد شدید، موجب کولاک و کاهش دید خواهد شد.

به گزارش اولی ها : امروز دربرخی مناطق و جاده‌های کوهستانی شمال، شمال شرق و دامنه‌های البرزبارش برف همراه با وزش باد شدید، موجب کولاک و کاهش دید خواهد شد. همچنین شاهد وزش باد شدید درنیمه شرقی و نیمه شمالی کشور خواهیم بود که دربرخی مناطق جنوب شرق پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 8 بهمن1396

در روز دوشنبه دربرخی مناطق نیمه شرقی کشور شاهد باش پراکنده خواهیم بود که به‌تدریج تا اواخر وقت همین روز، از میزان ابر‌ها دراین مناطق نیز کاسته خواهد شد.

شایان ذکر است کاهش محسوس دما، تا روز دوشنبه و ماندگاری هوای سرد تا روز چهارشنبه در کشور پیش بینی می‌شود. همچنین روز یکشنبه دریای خزر و دوشنبه خلیج فارس وتنگه هرمز به سبب وزش باد شدید متلاطم و مواج پیش بینی می‌شود.

در روز سه شنبه با گذر مواج کوتاه تراز میانی جو از نیمه شمالی کشور شاهد افزایش ابر، وزش باد و باش پراکنده درپاره‌های از این مناطق خواهیم بود. این موج در اواسط روز چهارشنبه از شمال شرق کشور خارج خواهد شد.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 8 بهمن1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 8 بهمن1396 کولاک و مه در جاده‌‌های شمالی کشور

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*