خانه » اخبار » آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 21 آبان 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 21 آبان 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 21 آبان1396

براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی با گذر سامانه بارشی به سمت نیمه شرقی کشور امروز برای سواحل دریای خزر،ارتفاعات البرز، شمال شرق بارش باران و رعدوبرق، وزش باد،در ارتفاعات بارش برف و کاهش نسبی دما پیش بینی شده است.

همچنین امروز در برخی نقاط شرق وجنوب شرق کشور نیز رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد و گردوخاک رخ خواهد داد ، ضمن آنکه شدت بارش در این مدت برای استان های مازندران،گلستان و خراسان شمالی پیش بینی می شود .

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 21 آبان1396

روز دوشنبه بارش باران درمناطق شرقی سواحل دریای خزر تا بعداز ظهر ادامه دارد و برای استان های واقع درشمال شرق، شرق و جنوب شرق بصورت رگبار، رعدوبرق پراکنده و وزش باد وگردوخاک تا اواخر وقت این روز ادامه خواهد داشت.

همچنین روز یکشنبه به علت وزش باد شدید در استان های تهران، قم، البرز، قزوین، مرکزی، سمنان، اصفهان ،شرق یزد ،شرق کرمان ،جنوب خراسان رضوی ،خراسان جنوبی وجنوبسیستان و بلوچستان گردوخاک رخ خواهد داد.

از روز سه شنبه تا روزهای پایانی هفته به سبب پایداری جو، با افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت مواجه خواهیم شد که این امر کاهش کیفیت هوا را به همراه خواهد داشت.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 21 آبان1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 21 آبان1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور یکشنبه 21 آبان1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور در 21 آبان ماه

 

 

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*