خانه » اخبار » آخرین وضعیت آب و هوای کشور چهارشنبه 22 آذر 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور چهارشنبه 22 آذر 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور چهارشنبه 22 آذر1396

براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی طی سه روز آینده بیشتر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم است که براین اساس برای شهرهای صنعتی و پر جمعیت بهعلت انباشت تدریجی آلاینده های جوی،کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

روز چهارشنبه در ارتفاعات استان های گلستان و سمنان و بتدریج در استان های خراسان شمالی و خراسان رضوی افزایش ابر و بارش برف و در برخی مناطق مه آلودگی پیش بینی می شود، در اوایل وقت روز پنجشنبه این شرایط بطور ضعیف تر در در ارتفاعات استان های گلستان و سمنان و برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور وجود دارد.

از بعدازظهر روز پنج شنبه سامانه بارشی از سمت جنوب غرب کشور وارد می شود که ابتدا جنوب غرب و سواحل خلیج فارس و از روز جمعه بتدریج برای استان های واقع در جنوب غرب و جنوبی کشور، جزایر جنوبی کشور، زاگرس مرکزی وجنوبی ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق، وزش نسبتا شدید باد، کاهش دما و در ارتفاعات زاگرس بارش برف پیش بینی می شود.

طی دو روز آینده با توجه به ماندگاری هوای سرد در مناطق شمال شرقی کشور کاهش دما در این مناطق محسوس است.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور چهارشنبه 22 آذر1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور چهارشنبه 22 آذر1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور چهارشنبه 22 آذر1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور چهارشنبه 22 آذر1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*